Příspěvky uživatele - 49.157

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vhoodné túje na živý plot, 19.2.2020
Je to pazerav sbíhavý, zlatě panašovaná odrůda - Calocedrus decurrens Aureovariegata (s ostatními odrůdami nemám zkušenost). pazerav cedrový Josef. (nepřihlášený)
Co je to za pokojovky?, 24.1.2020
1 bude nejspíše něco z čeledi tlusticovitých - Crassulaceae. 2 již byla určena (byť jsem si myslel na něco úplně jiného) 3 kosmatcovitá rostlina Aptenia cordifolia. (Sice jsem ji kdysi měl, ale jméno jsem mezitím zapomněl. Musel jsem si ji... celý příspěvek >
Určenie sorty, 16.1.2020
Túji Zebrinu vyloučit nemohu. Fotka je bez podrobností. Ale přece jenom se podle vzhledu - zvláště vršku rostliny - domívám, že to túje Zebrina není, že to není ani žádná jiná túje, ale že je to cypřišek, konkrétněji nějaká zlatá odrůda cypřišku... celý příspěvek >
Gulicky na korenoch, 25.11.2019
Jen tak "mezi námi děvčaty" :-) Na Petrových fotkách podle mého názoru naprosto nejsou vidět (téměř?) žádné jabloňové kořeny. Já tam vidím samý pýr (článkovité kořeny, v uzlech/"kolínkách" boční kořínky, mezi nimi hladký oddenek). Jestli... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 13.11.2019
Není to šeflera: nemá "to" list dlanitě složený, ale na obrázku jsou vidět "přesleny" jednotlivých listů na vrcholech větviček. Onen slizoplod (pittosporum tobira) by to asi mohl být. Josef. (nepřihlášený)
Identifikácia ovocia, 21.10.2019
Určitě byla vysazena na Mělníce, v parku na Neuberku, nejspíše ještě za prof. Hurycha blahé paměti. Zdali tam vydržela dodnes, nevím. Josef.
Hádanka, 19.10.2019
Nepřijdu na to a na hledání teď nějak nemám čas. Prvně mne napadl Dolichos lablab a jako druhé Apios americana, ale po podrobnějším pohledu ani jedno není správný tip. Dám se poddat. Anebo nám dáte nějakou nápovědu? Josef. (bez přihlášení)
Rostlina na obrázku?, 16.4.2019
Vraneček - Sellaginella. Josef.
Co mi to vyrostlo na zahradě?, 16.4.2019
... vy jste se mně vysypaly na cestě... (Josef.)
Staré odrůdy, 6.2.2019
Abch nezakládal nové vlákno, dovoluji si připojit dotaz na starou odrůdu jménem Fadley. (Možná se to píše jinak, ale paní to přesně takhler vyslovovala). Znáte ji někdo? Jsou teď k jídlu. A přidám ještě jednu poznámku: ona paní má ve sklepě ještě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika