Příspěvky uživatele - 49.157

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Druh borovice, 19.5.2020
Jsem pro. Josef.
Druh borovice, 19.5.2020
Ó nikoli. Josef.
Neznámá kráska, 16.5.2020
Napovím zkratkou českého názvu : s. k. Josef.
Plevelný druh trávy, 13.5.2020
Určitě je to lipnice. Možná lipnice obecná - Poa trivialis. Josef.
Douglaska tisolistá, 11.5.2020
Spíš než červci, to budou mšice korovnice, třeba zrovna korovnice douglasková. Josef.
Druh borovice, 11.5.2020
Já bych to na borovici černou - Pinus nigra tipoval. Domnívám se, že dlouhé předloňské jehlice jsou ještě ze školky, z vyhnojené půdy. Kratší jehlice- loňské - už po výsadbě na stanoviště, šok z přesazení a méně výživná půda. Josef.
Druh tůje, 11.5.2020
Podle vzhledu, neuspořádanosti ("rozcuchanosti") koruny a rychlosti růstu se domnívám, že jde o cypřišovec, snad Cupressocyparis leylandii Gold Rider nebo něco takového. Josef.
Copak je to, prosím, za rostlinku, se ptá Josef, 4.5.2020
Dobrý den. Všem moc děkuju. (Od vložení příspěvku jsem se k počítači dostal až teď, proto jsem se zatím nezapojil). Trošilinku povědomé mi to bylo, že jsem to už někdy někde na obrázku zahlédl, ale sám bych to asi nevyhledal. Josef.
Copak je to, prosím, za rostlinku, se ptá Josef, 1.5.2020 Obsahuje fotku
Všechny zdrvím a ptám se: copak to je zač? Ještě jsem to neviděl a nevím, oč se jedná. Popis: přízemní růžice listů, průměr celé rostliny okolo 10 cm, listy kosníkovité (kosočtverečné), dužnaté, povrch jakoby "krystalovitý" (jako u... celý příspěvek >
Vysychanie hrušky?, 17.4.2020
Jenom aby nebylo pozdě... Josef.
Vysychanie hrušky?, 14.4.2020
Souhlasím s Lídou: je dost pravděpodobné, že bude něco s kořeny a hryzce rozhodně nevylučuji (víte, na jaké podnoži hrušeň je naštěpována?). Také mohou být narašené pupeny na fotce namrzlé. Mé doporučení: velmi silně stromek ostříhat. Kdybych... celý příspěvek >
Plevel v trávníku, 8.4.2020
Vypadá to na jablečník. Josef.
Víte co je to za rostlinku?, 6.4.2020
Možná je to vesnovka jarní. Josef.
Choroba nebo cizopasník na ostružinách, 2.3.2020
Mám dojem, že to dělá roztoč - vlnovník ostružinový. Josef.
Vhoodné túje na živý plot, 19.2.2020
Přidávám ještě odkaz na delší podpis a hlavně seznam dalších odrůd (na něž se v předchozím příspěvku odvolávám). Josef.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika