Příspěvky uživatele - 31.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kolik vody pro zeleninu?, 19.2.2009
vím vše o svém zavlažování jen se chci zeptat jaké množství vody zhruba potřebuje paprika- za den, nebo zalévat dvakrát do týdne atp.to samé u rajčat a jiné zeleniny.Kolik vody mam dávat sazeničkám 10CM vysokým a kolik dospělým.
kolik vody pro zeleninu?, 19.2.2009
Mám kapkovou závlahu, chtěla bych se zeptat, kolik vody a jak často mám pouštět k rajčatům, paprikám, okurkám, při jednotlivých stádiich růstu.děkuji Marta
teplota pro klíčení paprik, 19.2.2009
tak budu doufat.Díky!
teplota pro klíčení paprik, 19.2.2009
a je tu problém.semena jsem nechával ve vodě, nasáknout.pak jsem je dal do truhlíků.Jenže jsem slyšel že teplota je lepší spíše nižší.tak den byly za oknem kde teplota byla 15stupňů a přes noc tam byly taky.Hned jak jsem si to tu přečetl tak jsem... celý příspěvek >
teplota pro klíčení paprik, 19.2.2009
Vysel jsem papriky, a teď nevím, kam bude lepší je umístit.Buď do místnosti kde je kolem 23-24 stupňů, a nebo do místnosti, kde je přes den kolem 15ti a přes noc i kolem 5ti stupňů
Paprika pro foliovník, 16.2.2009
mám dotaz, dával jsem semínka namočit na den do vody, aby pak rychleji vyklíčila, ale půl semínek se potopilo, půl zustalo plavat, myslite, že jsou vadná a nevyklíčí?
dracena, 30.11.2008
Dovolte, abych se zasmála  - velmi ráda bych viděla dracenu s listy o průměru půl metru... :-))) Ženskou logikou si vysvětluji, že se pán asi spletl...
motorova kosacka aj do svahu, 20.7.2008
Mám Husqvarnu, je to bez tlakového mazání, mám ji 8let, sekám dvakrát do týdne 1500m2 a vždy tak půl hodiny svah 30-45stupňů a za ty roky žádný problém.
Motor Briggs intek pro (Dakr panter) nejde do otáček, 17.7.2008
na sytič nejezdím, to ne.Ten karb zkontroluju, ale je divné že jsem dojel uplně s novým strojem a už se to chovalo takto.Že by se ucpala tryska tak rychle..no uvidím
Motor Briggs intek pro (Dakr panter) nejde do otáček, 15.7.2008
Zdravím, už to tady někdo psal, že mu panter nechce vzít větší trávu i na jedničku, ale není napsáno, jak to vyřešil. Můj problém je takový.Když mám jedničku, tráva je trochu hustější, má tak 40 cm, takže podle toho co se kde píše by to měl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika