Příspěvky uživatele - 6.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uklízet folník?, 28.3.2019
Máte úplnou pravdu, my důchodci si tak akorát můžeme koupit takový malý humorný folníček, na větší nám nezbyde... Když někdo pěstuje ve 100metrovém folníku na kšeft zeleninu, tak se mu to "diskutuje". Pohybujete se totiž v úplně jiné kategorii. Alex
Uklízet folník?, 28.3.2019
V tom návodu taky varují před použitím jakékoliv chemie. Ještě jsem se chtěl zeptat na tu zelenou barvu folie, jestli to roste líp, než při bílé barvě folie?
Uklízet folník?, 28.3.2019
Jelikož mi nikdo neodpověděl přesně na mou otázku, tak si odpovím sám. Dnes jsem převzal od zásilkové služby krabici s komponenty, ze kterých složím folník (2x2x3,5m  - 2190Kč) V návodu je mimo jiné striktně doporučeno na zimu folii sundávat,... celý příspěvek >
Uklízet folník?, 27.3.2019
Chtěl bych se zeptat někoho, kdo už delší dobu provozuje folník s kašírovanou folií jestli je lepší na zimu odělat folii, nebo ji tam nechat celý rok. Například jak dlouho vydrží celoročně používaná folie ve srovnání se zazimovanou folí? ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika