Příspěvky uživatele - 50.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňka z pecky, 9.2.2019 Obsahuje fotku
Stratifikované pecky švestky začínají klíčit. J.A.R.
Meruňka z pecky, 9.2.2019
Letošní sezona výsadby ovocných stromků z pecek nám pomalu začíná. J.A.R.
Lysice 2018, 9.2.2019
Pane Mičurine, já bych určitě vzhled plodu nezahrnoval do hodnocení (je pro mne nepodstatný ukazatel, preferuji Boscop). degustaci v Ostrohu bych zhodnotil takto : až po Denár zde bylo hodnoceno 43 velmi kvalitních odrůd, Valašku a Granát si... celý příspěvek >
Meruňka z pecky, 9.2.2019
Pane Stanislawe, mám stejné zkušenosti. Každý kdo si dá trochu práce se zasazením stromku a nezanedbá závlahu a důrazný povýsadbový řez nebude mít problémy. Jen hrušně sázím první rok do květináče a na místo jsou až za rok zakořeněné. Mám totiž... celý příspěvek >
Lysice 2018, 9.2.2019
Pane Ivane,  degustace v Ostrohu byla o dva měsíce později než v Lysicích a vzorky jsou uskladněny v běžných sklepeních. Proto tam musí být rozdíly v hodnocení. Ak by si začínajúci záhradkári vyberali odrody podľa týchto výsledkov, mohli by... celý příspěvek >
Lysice 2018, 8.2.2019 Obsahuje fotku
Degustace 27.1. 2019  -  Uherský Ostroh
Zoufalá nabídka odrůd jabloní, 8.2.2019
tie ceny tam cista zlodejina, nechapem... - a ja to chapem. 1. čím je větší sortiment - tím musí být vyšší i cena (doprava, licence a jiné vícenáklady). 2. můžete si vybrat, nakupte tam kde je levněji. 3. jsme v unii, můžete si... celý příspěvek >
Řez hrušní, 11.1.2019
Souhlasím s tím co píše p.PP a tak bych to zastřihl (čím důraznější povýsadbový řez, tím budou větší přítustky). Takéto stromčeky nie sú dobrou vizitkou škôlky z ktorej pochádzajú - to čo píšem v predchádzajúcom príspevku mali urobiť tam. Poviem... celý příspěvek >
Foto starých odrôd hrušiek, 11.1.2019
Škoda, že jste Šemendziu nevyfotil i ze spodu, ale podle fotek na webu prodejstromku.cz by to sedělo. Bohužel fotka neni v plné konzumní zralosti.
Očkování ořešáku, 24.11.2018 Obsahuje fotku
Převázané jsou roubovací gumičkou, jak psal Standa - již se neodstraňuje. Ano čím je dokonalejší a delší řez, tím je větší úspěšnost srůstu a dalšího úspěšného růstu. I z takových sazenic je ještě nějaký propad. Velmi pěkně jsou nafoceni... celý příspěvek >
Očkování ořešáku, 24.11.2018 Obsahuje fotku
Dejte sem Vaše foto roubovanců. Mám dojem že to p.Standa napsal dobře. J.A.R.
Staré odrůdy, 5.11.2018
Také jsem ještě neviděl prodávat Jaderničku na M9. Ale ještě podivnější je, že si ji koupí ten který chce aby rostla bujně.  To je snad lepší si ji rovnou koupit na bujné podnoži. Tak jak to nabízí většina školek. J.A.R.
Stříhání stromů, 3.4.2018
Když je ostříháte budete mít časem vyholenou švestku která neplodí a roste do dřeva. Nováčkovská chyba. Nestříhat.
Jak orezat tyto slivky, 5.3.2018
No jak bych to napsal - POŘÁDNĚ. Počítám že jsou to stromky čerstvě nebo na podzim zasazené, proto důrazný povýsadbový řez.
Jakou višeň do 400 mnm?, 23.2.2018
Gerema je výborná ale hodně trpí suchou skvrnitostí peckovin. J.A.R.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika