Příspěvky uživatele - 234.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prebierka plodov, 9.6.2019
Keď piť - tak do rána. Keď prebierka - tak poriadna (po našom 'poránná') - viď foto. IH
Pěstování Nekterinek, 8.5.2019
Zdravím, zaujíma ma či je potrebné neskoré-pozdní odrody nektariniek ako je Stark Red Gold, Venus, Orion postrekovať nejakými postrekmi okrem postreku proti kučeravitosti listov?    Lubo
Meruňka s pozdním dozráváním, 8.5.2019
Zdravím roni, zaujíma ma aké nedostaky majú u vás Kuresia a Bergeval?    Lubo 
Rozkvétání 2019, 5.3.2019
Tento rok to bude skoro. Na foto Hargrand, spred 3 dní, juhozápadné Slovensko. IH
Název keře, 26.12.2018
Bambus - asi niektorý druh z rodu Fargesia. IH
Parména šarlatová, 24.8.2018
K.H.: Vďaka za fotky. Jablko pôsobí zdravo a "kompaktne". Veľmi interesantná odroda, zrejme aj extrémne zriedkavo pestovaná. Ale - ako opakovane upozorňuje ing.Fidla - medzi častosťou pestovania a kvalitou odrody zďaleka nemusí byť priama úmera... ... celý příspěvek >
Migo - Cepuna, 17.1.2018
Rocha je stará portugalská odroda, písal som tu o nej pred rokom - viď foto. IH
Topaz nepřekonaný, 19.7.2017
Topaz - okolo tejto českej rezistentnej odrody zostalo tak trochu ticho. Odroda je to určite zaujímavá (o.i. aj chuťou), napokon presadila sa aj v zahraničí (spolu s Rubinolou). Čas ale vyplavil na povrch aj mínusy. U mňa má Topaz (alebo Topaz Red)... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 19.7.2017
Asimina, vďaka za nenáročnosť. Rez? - netreba! Postrek?- načo?! Choroby?-žiadne. Ak by boli jablone a hrušky ako ty, tak si môžem váľať šunky. Akurát ťa občas poliať. A len sa tešiť na úrodu, ktorá sa blíži (foto). Dozrievanie plodov sa prejaví... celý příspěvek >
Chrastavitosť: "rezistenty" versus "nerezistenty", 19.7.2017
Pestovanie Jonathanu sa vo veľkovýrobe vzhľadom na veľký sklon k hubovým ochoreniam a tzv. jonathanovej škvrnitosti plodov prakticky zastavilo. Možno ešte niekde v Maďarsku s 25 postrekmi ročne... Je to jablko môjho detstva, z mojej záhrady odíde až... celý příspěvek >
Chrastavitosť: "rezistenty" versus "nerezistenty", 19.7.2017
OK. Ešte dokončím posledné foto (Jonathan). IH
Chrastavitosť: "rezistenty" versus "nerezistenty", 19.7.2017
Tento rok je z hľadiska chorôb zvláštny. Zvláštne dobrý. Vošky nie sú skoro vôbec, monilióza bola trochu na višni, inak ani ťuk, kučeravosť broskýň - ani jeden lístok. Najnezvyčajnejšie je, že jablone ktoré aj pri sérii postrekov vždy niečo mali... celý příspěvek >
Jakou odrůdu meruňky do nadm. výšky 424 m?, 19.4.2017
Jirko broskyne sú na tom čo sa týka odolnosti na zimný mráz ešte horšie ako marhule. U nás nemá nikto žiadne kvety na broskyniach, všetko pomrzlo v zime pri dlhých januárových mrazoch z toho dve noci po sebe bolo - 26 stupňov.Ani susedovo Flamingo... celý příspěvek >
Problém se zelím, 5.10.2016
Zajtra dolejem liter, diky za vsetky rady
Problém se zelím, 5.10.2016
Dava sa mierne osolena voda, ale neviem, ci v tejto faze je dobre ju tam priliat, a tiez neviem, ci to je vobec potrebne?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika