Příspěvky uživatele - 21.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je špatně s bramborami?, 12.2.2016
Jen tak mimochodem, Adély jsem vyřadil pro jejich potřebu pravidelné zálivky, a Colette se mi velmi rozvařovaly.Ale Vám se třeba vydaří.
Angrešt se nedaří, 3.7.2015
Máte kolem stromků obryto?Když jsem to letos udělal, rozdíl ve velikosti plodů byl fantastický.
Špatně zaštípnuté rajčata, 22.6.2015
Odpověď na původní dotaz, z mé praxe.Pokud máte mezi keříky 150 cm, nevyštipujte.Pokud máte 30 cm jako já z toho důvodu, že je pěstuji pod střechou kvůli plísni, vyštipujte.Tím chci říct, že způsob pěstování je různý od pěstitele k pěstiteli.
Vari jednotka PJXP200, 15.4.2015
Možná máte pravdu, ale variabilita otáček u 4t je proti 2t zanedbatelná.Toť má zkušenost z porovnání obou v praxi.
Vari jednotka PJXP200, 15.4.2015
Omlouvám se místo T20 má být AKY. Pavel
Vari jednotka PJXP200, 15.4.2015
K původnímu dotazu.Mám motor 1447DV a motor PJXP200,který jsem získal výmněnou za starý 2takt(asi 1453 nebo tak nějak).Teď k rozdílům.2takt má možnost variability otáček.4takt buď stojí nebo jede.Má i jakýsi mezistupeň,na který se ovšem nerozjedete,... celý příspěvek >
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 13.4.2015
Aleš si ve svém původním příspěvkuodpověděl sám.Je to věc praxe.
Sadbové brambory 2015, 11.3.2015
No já jsem letos koupil Collete.Dříve jsem pěstoval Magdu, pak Impalu, pak Rivieru.
Adéla - problém s vařením, 8.3.2015
Díky Stando za informaci.Rozhodl jsem se letos taky pro novou odrůdu, a čirou náhodou jsem koupil Belanu.Tak náhodou to nebylo, řídil jsem se podle tabulky, která je někde na těchto stránkách.Ale o té citlivosti na pravidelnou závlahu jsem nevěděl.
Adéla - problém s vařením, 7.3.2015
Dobrý den, mám problém s odrůdou Adéla.Při vaření je část brambor již uvařena, zatímco druhá část ještě ne.Ty co se uvaří dřív jsou bělejší, než ty druhé které jsou více do žluta.Původně jsem si myslel, že jsem měl v nakoupené sadbě omylem zamíchány... celý příspěvek >
Velmi rané brambory, 8.2.2015
Když považujete Colette za nejranější, s čím jste ji prosím porovnal?
Velmi rané brambory, 5.2.2015
K původnímu dotazu.Vloni jsem pěstoval Rivieru, výnos dobrý, trochu se mi nelíbila bílá barva dužiny a to, že již teď má klíčky jako pro výsadbu.Proto jsem přikoupil Collete, která má mít kromě vysoké stolní hodnoty i velkou dormaci(neklíčí na... celý příspěvek >
Jaký vybrat refraktometr?, 9.12.2014
Pokud to nemůžete dát do tepla, vypalte to.Pálil jsem i při 14,a teklo to.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika