Příspěvky uživatele - 21.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Líska Lombardská červená, 21.1.2018
Není to ani tak o velikosti oříšků(i když je to pravda),ale o udržení lísky v rozumných rozměrech.Jinak máte samozřejmě pane Vysloužile pravdu(ještě abyste neměl, že).Na snímcích z října a ledna se velikost oříšků nedá dokázat.
Líska Lombardská červená, 21.1.2018 Obsahuje fotku
Tak se omlouvám, obr.č. 1,se nepovedlo vložit, tak snad teď
Líska Lombardská červená, 21.1.2018 Obsahuje fotku
Já Vám na rozdíl od odborníků moc neporadím, ale chci Vám představit moji lísku.Zasazena jako odkopek od souseda duben 2015.Již v 1.roce měla pár oříšků.V roce 2016 a 2017 plný pivní půllitr oříšků.Sem, tam vyraší z kořene odnož, kterou odstraním.Teď... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 30.10.2017
Můj kamarád sází v říjnu, já v prosinci. Výsledky máme plus mínus stejné. Mnohem více je výnos ovlivněn průběhem počasí v daném roce. A víte třeba to, že v USA se brambory sází s rozestupem řádků 90cm?
Čím vyčistit zelák?, 6.10.2017
Tak nic.Pánovi, jenž zadal původní dotaz doporučuji zkusit mnou popsaný postup a doufat, že mu po vypláchnutí horkou vodou nezůstane v glazuře moc zažraných iontů manganu.Pavel.
Čím vyčistit zelák?, 6.10.2017
Jak myslíte pane Vysloužile, ale viděl jsem cestopis z Afriky, kde si nabrali vodu z řeky a čistili ji přidáním několika zrníček hypermanganu.Nic nesráželi ani nefiltrovali a vodu po chvíli působení vypili.Ostatně já osobně piju vodu s manganem už 66... celý příspěvek >
Čím vyčistit zelák?, 6.10.2017
Vy nepoužíváte hypermangan, já ano.Manganu se nebojím, protože ho mám v pitné vodě co hrdlo ráčí.Mimochodem se manganistanem draselným upravuje voda, aby byla pitná.Takže opakuji svoji radu: vymýt kartáčkem horkou vodou s jarem, vypláchnout horkou... celý příspěvek >
Čím vyčistit zelák?, 5.10.2017
Já používám roztok hypermangnu.Funguje to.
Osobní zkušenost s jednotkou mající motor Vari XP-200, 30.8.2017
Víš o tom kulový. Otázka zní : jaké máš osobní zkušenosti.A ty nemáš žádný.
Osobní zkušenost s jednotkou mající motor Vari XP-200, 30.8.2017
Měl jsem 30 let Vari dvoutakt, jak ten slabší tak i ten silnější s dekoventilem.Teď mám 3 roky xp 200.Měl jsem možnost koupit i starší Hondu(cca 20 let),ale nelíbila se mi.Teď ji má soused.Mám tedy možnost hodnotit tyto 3(4) motory.XP je... celý příspěvek >
Rajčata ve stavebních vědrech, 28.2.2017
Už bylo skoro všechno řečeno, tak já jenom OT.Rajčata pěstuji 5 let v plastových květináčích(kontejnerech),stavební kbelíky nepoužívám.Pěstuji je tak proto, že je mohu mít pod stříškou kůlny na její jižní straně.Jenom jednou se mi stalo, že dobře... celý příspěvek >
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 18.1.2017
Tak zrovna tu jsem nikde neviděl.Jiné by nebyly?
Jakou odrůdu brambor doporučujete, 18.1.2017
Abych nezakládal nové téma, zajímá mě, která odrůda je nenáročná na vodu.Zatím jsem se dobral k odrudám: Karin, Desiree a Karera.Znáte někdo další odrůdy?Děkuji.
Zelenina která se nemusí zalévat?, 16.2.2016
Děkuji pane Jiří, že jste se vpletl panu Standovi do jeho "odpovědi".Rosaru jsem si letos koupil jako velmi rannou, zatímco Belanu jako rannou na uskladnění jako loni.Ještě jednou díky.
Zelenina která se nemusí zalévat?, 16.2.2016
Já bych Vás Stando poprosil o typ na odrůdy brambor, které jsou nenáročné na závlahu.Předloni jsem měl Adély, které mne velmi zklamaly, vloni jsem nasadil Belany.Hlízy jsou velmi vzhledné, uvnitř krásně žluté, ale je pravda, že jsou vesměs... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika