Příspěvky uživatele - 208.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růžová borůvka, 12.7.2018
Děkuji vám všem. Mě roste dobře. Má drobnější listy než fialová a celkově je to i menší keřík ale to je asi tak vše. Tak už to má holka spočítané. Fialové borůvky mám každý rok a čekat na pár bobulek jednou za 5 let asi nemá cenu. Bohuna
Růžová borůvka, 7.7.2018
Obnovím toto téma. Já mám tuto borůvku už třetím rokem a ještě jsem neochutnala ani kuličku. Připadá mi více choulostivá na jarní mrazíky. Máte ji prosím někdo na zahrádce a plodí vám? Váhám ji vykopat protože tmavé borůvky musím kvůli kosákům... celý příspěvek >
Nevídaná plíseň okurek - pavučina?, 7.7.2018
Já bych řekla, že jsou to svilušky. Je na ně postřik Vertimec nebo Nissorun. Nevím jestli vám to pomůže máte je už hodně napadené. Mě se svilušky objevují na okurkách každý rok. Bohuna
Padlí, strupovitost, svilušky, květopas, pilatka a obaleči na jádrovinách 2018, 22.6.2018
Pane Kuky, prozraďte nám prosím, zda jste již stříkal proti obaleči švestkovému a jaký postřik to byl nebo bude. Předem děkuji. Bohuna
Zásah randapem, 1.6.2018
Děkuji vám všem za rady a zkušenosti. Já jsem keř ještě přistříhla a občas ho postříkám a skoro každý den ho zalévám. Mšice nemá, ty listy jsou zkrouceny jen tak do U a hlavně na té straně od sousedů. Ale již pozoruji, že několik listů začíná... celý příspěvek >
Zásah randapem, 24.5.2018
Dnes jsem si všimla že má klokočí drobek pokroucené listy. Při pohledu na zem jsem zjistila, že soused zase stříkal trávu pod plotem. Klokočí je asi metr od plotu. Tráva už je úplně suchá. Tak jsem ho dnes pořádne zalila a drobek přihnojila. Soused... celý příspěvek >
Prebierka plodov, 15.5.2018
Poraďte jak probrat meruňku. Asi u toho budu brečet protože má letos poprvé velkou násadu. Nevím jak ty větve nahoře podepřít zatím se ještě neprohýbají, máte nějakou radu? Je jí asi 8 let. Budeme doufat, že nepříjdou žádné kroupy už teď se těším že... celý příspěvek >
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 4.5.2018
Letos poprvé jsem už včera zasadila deset rajčat na záhon. Vetší zbytek rajčat a papriky jsou sice venku ale ještě v kelímkách. Bohuna
Identifikace rostliny, 3.5.2018
Typla bych to na rododendron. Je hodně druhů já tomuto říkám azalka. Bohuna
Netýkavky ze semen, 24.4.2018
Já jsem je vždycky zaštipovala. Když byly asi poloviční než ty vaše. Bohuna
Rododendron - po napadení lalokonoscem a stále svinuté listy a schnutí, 17.4.2018
Chtělo by ho asi také přihnojit hořčíkem a železem. Nevím v čem je zasazen ronďák nesnáší vápno, tak přidat rašelinu. Nové výhonky se budou dělat až rododendron odkvete. Bohuna
Nepěkné květy broskvoně, 16.4.2018
Buďte v klidu, já mám také takto ošklivé květy, ale plodí překrásné, velké a velmi chutné broskve. Hlavně aby vydrželo počasí. Bohuna
Výběr vertikutatoru, 22.3.2018
Máte někdo z vás vertikutátor vzadu s malými kolečky? Jaké s ním máte zkušenosti? Jak se s ním jezdí okolo keřů a po nerovném trávníku? Mám vybrány: Al-ko Combicara 38E, Stiga SV213E, Hecht 1321 a přemýšlím i o Gardena EVC1000. Bude to můj první... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 12.5.2017
Plíseň to není ta jde do hněda až černa. Ty z těch kelímků jsou už dost velké tak je zasaďte do země kde už budou nastálo. Ničím bych je teď nehnojila a nechala je aby se zakořenily. Ty spodní listy odstraňte a zasaďte je našikmo a hloubeji než byly... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika