Příspěvky uživatele - 208.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak skloubit pěstování a dovolenou?, 8.5.2019
Jestli to chcete jako náhradní knoty tak já používám nastříhané proužky ze staré silonové zástěry. Když ustříhnete kousek a dáte jeden konec do misky s vodou a druhý konec dáte mimo, tak uvidíte zda to nasaje vodu. Bohuna
Ibišek bahenní, 3.5.2019
Pro Evu: Mě už ibišek raší. Ale je ještě velmi malý. Odhaduji to tak na 2-4 mm. Bohuna
Ibišek bahenní, 26.4.2019
Musíte s ním mít trpělivost. Já ho mám již kolik let a ještě mi také neleze. Drobek ho přihnojte a hlavně v tomto suchu zalejte. On na vás určitě vykoukne. Bohuna
Postřik proti mrazu, 15.4.2019
Mám možná nesmyslný dotaz. Nepomohlo by alespoň drobek zvýšit teplotu kdyby se navečer postříkal vodou větší kruh pod stromy? Jak je to s vypařováním vody?  Děláte alespoň něco pro záchranu nebo necháváte vše na počasí? Bohuna
Rýchlenie rajčat 2019, 2.3.2019
Já jsem o tom četla. Hnojivo z kvasnic doporučují hlavně na muškáty. Bude to působit asi dobře na všechny rostliny. Nesolená voda z brambor je prý také dobrá. Já jsem ale ani jedno nezkoušela. Na kvasnicová hnojiva jsou ale různé návody. Dejte si do... celý příspěvek >
Uragan F1, 18.2.2019
Tak moje jsou od Nohel Garden, balené v roce 2015. Bohuna
Uragan F1, 17.2.2019
Měla jsem ho po dva roky a už ho pěstovat nebudu.Ranné určitě není. Nejranější u mě bylo Stupické, Tamina a Gardenberry. Mám u něho poznamenáno: pouze 4 vijany, málo rajčat a žlutý límec. Plodné je Pedro, Tornádo, Sonet a Tastier. To jsou mé... celý příspěvek >
Anturie opadání listů, 3.2.2019
Já ji zalévám jen převařenou studenou vodou, která zbyde ve varné konvici. Na tu mám už vyhrazený hrníček.Zalévám ji skoro každý den, ale málo 50-100 ml. Oproti jiným květinám ji zalévám méně.Mám ji na severní straně v kuchyni tak že teplo 22-24... celý příspěvek >
Bílé "vatové" tečky v celém skleníku, 16.10.2018
Jen tak typnu:  červci nebo vlnatka krvavá, ale odrazuje mě ta konstrukce. Bohuna
Ibišek bahenní, 2.10.2018
Mám ibišek bahenní růžový několik let. Letos poprvé jsem na něm objevila semínka. Chci ho zkusit namnožit ale nevím zda se mají semena stratifikovat nebo bude stačit na jaře jen vysít? Nemáte s tím zkušenost? Děkuji Bohuna
Kompostér, 2.10.2018
Pane Vysloužile, prosím Vás můžete mi sdělit rozměry těch plastových plotovek?  Starý dřevěný kompostér se rozpadá tak uvažuji o plastovém. Po zhlédnutí videa ale váhám, zda se ty plotovky moc neprohýbají. Zda máte ještě někdo nějaký typ na... celý příspěvek >
Co je to za plevel?, 14.9.2018
Mohl by to být truskavec obecný. Mě se objevuje hlavně kde není trávník. A letos je trávník opravdu řídký, někde je i poušť.Bohuna
Co to je za trvalku?, 27.8.2018
Zkusím typnout turan roční - plevel. Bohuna
Usychání květů na rajčatech, 16.8.2018
Klopuška. Dejte si do vyhledávače na levé straně: Zasychání vrcholků okurek. Kdysi jsme tady podobný problém řešili. Bohuna
Poškodené plody broskyne, 18.7.2018
Typuji na zobonosku. Nedávno se tu o ní psalo. Bohuna
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika