Příspěvky uživatele - 135.156

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Frigo sadba jahod, 14.1.2019
Pro dubnovou výsadbu si chci objednat Ffrigo sadbu jahodníku. Předběžně jsem si vybral dostupné odrůdy- ranou Elvíru, poloranou Karmen a pozdní Symphony. Chci ještě jednu odrůdu, ale nemohu se rozhodnout, kterou z poloraných Korona, Polka a Sonáta si... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 14.1.2019
Děkuji vám oběma.            Vladimír
Rajče jako Bajaja, 7.1.2019
Sazeničkám Venus, Vilma a Bajaja se daří. Dnes jsem jim dokoupil bratra Aztek. V dohlední době ho vyseji.            Vladimír
Rajčata 2019, 7.1.2019
Pochopitelně dám zprávu až udělám ten výsev, potom něco o průběhu a také konec ať už to bude úspěšné nebo neúspěšné.            Vladimír
Rajčata 2019, 5.1.2019
Je vidět, že tam máte skvělého pomocníka.            Vladimír
Rajčata 2019, 4.1.2019
Semo a Moravoseed jsou prvotně šlechtitelské firmy ne firmy produkující semena. Je to tak jako v jiných odvětvích. Třeba když si koupíte auto Renault, tak to neznamená, že byl nutně vyrobený ve Francii, ale může být třeba z Turecka. Takže semena pro... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 4.1.2019 Obsahuje fotku
Jedno z mých nejoblíbenějších rajčat je černé srdce Brad´s Blak Heart.Je dostatečně velké 30- 50 dkg, je masité má málo semen, kůže je tenká, moc mně chutná a k tomu na rostlině i na talíři vypadá sjvěle. Pěstuji ho každý rok, minimálně dvě rostliny,... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 3.1.2019
Tak už jsem zadal synovi aby mně objednal čtyři z těch bulharských. Beriku a Prekos F1 budu zkoušet z přímého brzkého výsevu přímo na záhon (setí asi tak nějak začátkem dubna pod sklo- ještě jsem to nikdy nezkoušel). Zatím přemýšlím, jak to udělat,... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 2.1.2019 Obsahuje fotku
Nebezpečně se mně to za oknem rozlízá. Mám tam 22 kelímků a v tom 48 rostlinek. Do konce měsíce je budu muset všechny rozesadit po jedné rostlině do kelímku a také tam budu tam přidat pálivé papriky, které budu každou chvíli vysévat. Těch 54 míst pro... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 2.1.2019
To Olomoucké jistě pošlu. Stejně by mne zajímalo, jestli někdo z účastníků na tomto webu měl semena toho rajčete Vrbičanské nízké od Gengelu a pěstoval je. Jak tato rostlina vypadala a jak se osvědčila? Za každou informaci předem... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 1.1.2019
Evi, pokud máš na mysli Gengel, tak jsem tam jednou objednal staré české odrůdy. Mimo jiné to byl Moravský granát také snad z genové banky, plod byl protáhlý se špičkou kdežto podle popisu to mělo být kulaté trochu zploštělé rajče bez špičky.... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 1.1.2019
Omlouvám se. Správně jsem měl napsat Československé odrůdy. Pokud vím, tak něco čistě Slovenského jsem tam neviděl. Musel by to tam někdo poslat, myslím tím semena, stejně tak jako tam teď já posílám české... celý příspěvek >
Tatiana´s TOMATbase, 1.1.2019 Obsahuje fotku
Dlouho jsem přemýšlel o tom, jak začít v tomto vlákně nový rok. Naznal jsem, že nejlepší bude začít českými rajčaty ve světě. V roce 1974 se dostaly do světa čtyři české odrůdy rajčat, které jsou tam pěstovány dodnes. Jedno tyčkové rajče Stupické... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 31.12.2018
Pro to, kdy se mají vysévat jsou rozhodující dva faktory: 1. Kdy budete sázet rajčata do země na zahradě nebo doskleníku 2. Jaké tepelné a světelné podmínky máte doma Většinou se u nás sází rajčata po zmrzlých to je po patnáctém květnu.... celý příspěvek >
Rajčata 2019, 31.12.2018
U nás se používají pro rajčata dva názvy: Keříčková (deternminntní), která ukončují růst hlavního stonku květem a rajčata tyčková (indeterminantní), která mohou teoreticky růst do nekonečna, vždy tři listy a za nimi květenství a tak dále, pokud to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika