Příspěvky uživatele - 95.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mazani uhlovych prevodu - vazelina?, 10.10.2018
No pokud je prevod uzavreny gufery tak tam te huste vazeliny mnoho nedostanu. slo mi taky o dotaz jestli nevadi to miseni dvou druhu maziva.
Zmena pomeru olej: benzin, 10.10.2018
takze 1:40 je v poho, diky za nazory. pouzivam ten LS+, mate nekdo zkusenosti stim plne syntetickym?
Zmena pomeru olej: benzin, 9.10.2018
Dobry den Mam novy rovinorez VeGa 2.2kW a vyrobce u nej doporucuje pomer oleje v palivu 1:25. Muzu po zajeti pri pouziti kvalitniho oleje Husqarna LS tento pomer upravit na 1:40?
Mazani uhlovych prevodu - vazelina?, 9.10.2018 Obsahuje fotku
Dobry den Mam dostaz ohledne mazani uhlovych prevodu v krovinorezu. Pri koupi husqvarny mi byl prodejcem doporuceny tuk viz obrazek. Tim jsem mazal oba stroje co cca 20 provoznich hodin. Vzdy tak, abych vytlacil starou vazelinu. Ted mi tento tuk... celý příspěvek >
Prasklina v kmeni smrku, 27.9.2018
Za predpokladu, ze strom pri eventualnim padu nikoho a nic neohrozi, zkusil bych v 20cm rozestupech po obvodu kmen stahnout. Drevo sice nesroste, ale rana by se mohla zacelit. Strom ale uz nikdy nenabude plnou pevnost v ohybu a bude pri silnem vetru... celý příspěvek >
Opadavani zelenych vetvi thuji, 27.9.2018
No nikdy ani pri silnych vetrech tolik neopadavaly, sem tam vetvicka. Az ted je pod stromy "nastlano" tak si rikam jestli neni neco spatne. U nas na beskydech je hodne vetrno kazdy rok na podzim. 10m/s je vcelku bezny jev.
Opadavani zelenych vetvi thuji, 27.9.2018 Obsahuje fotku
Dobry den. Posledni tyden zacaly nekolikametrove stromy opadavat. Neopadava vsak zlute jehlici, ale cele vetvicky. Stromy pres leto zalevam i horkou sul 2x do roka. 
Žloutnutí a prosychání smrku, 18.6.2018
Nemate psa? 
Strunová sekačka stále řeže strunu, 30.5.2018
Nefunguje aretace struny. Struna se musi vysouvat jen po stlaceni centralni casti na spodku hlavy. Nejspis mate spatne slozenou hlavu nebo unavenou pruzinu.
Pouziti kovove struny u krovinorezu, 4.5.2018
Dobry den S rizikem, ze budu povazovan za nebezpeci pro sve okoli, bych se zeptal na vase zkusenosti s pouzitim tenkeho oceloveho lanka misto plastove struny. Napadlo me primitivni reseni v podobe zruseni vnitrniho mechanismu s vysouvanim struny... celý příspěvek >
Proc praskla kura cyprisku, 30.11.2017
moc dekuj za informace :)
Briggs stratton tezko startuje, 12.10.2017
nenapada nekoho příčina? dekuji
Briggs stratton tezko startuje, 14.8.2017
startovaci mechanismus je ok. Dela to jen u horkeho motoru. Studeny jde nastartovat normalne.
Jakou strunovou hlavu, 10.8.2017
co tohle: Žací hlava pro motorové kosy Zipper BR3 Bladerunner3
Aku teleskopické nůžky na živý plot - o ničem?, 14.7.2017
Aku nemusi byt problém. Mel jsem klasicke na 230V 600W a ted měli v Lidlu florabest 20V a nevidim podstatny rozdil. Navíc jsou vyrazne lehci a práce snimi komfortnejsi. 50metru Jilmu Habrolistého na jeden zatah a akumulator byl na 1/2 nabiti. Neznam... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika