Příspěvky uživatele - 234.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Asimina Triloba, 30.4.2017
Teta Jana: Pekne Ste sa rozbehli, deficit na "teplé kraje" je zmazaný, dokonca Ste trochu popredu. U mňa je násada kvetov na staršej Asimine nebývalá, mrazy prekonala hravo (už v štádiu kvetov) - foto 1,2. Dokonca aj mladší stromček má pár kvetov -... celý příspěvek >
Mladé stromky nektarinka stark red gold a broskev catherina, 26.8.2015
Rodí už niekomu nektarinka STARK RED GOLD? Zaujíma ma termín dozrievania. Ďakujem
Joganta nr.7184, 26.8.2015
Len aby to boli úplné rezistenty na šarku.Aj HANITA bola okolo roku 2001 proklamovaná ako úplný rezistent a dnes ju mnohí vykopávajú pretože je len stredne odolná voči šarke.
Meruňka Veselka, 20.7.2015
Ešte by ma zaujímalo pán Petr ktorá odroda vám skor-ďřiv dozrieva ORANGERED alebo VESELKA? Ďakujem
Harlayne, 20.7.2015
Montclar a Rubira sú stredne rastúce podpníky, slabo rastúce podpníky pre marhule sú Wadenswill, Wawit.Už to tu niekto písal o podpníkoch Montclar a Rubira že s nimi nemá dobré skúsenosti.
Meruňka Veselka, 20.7.2015
Presný zdroj vám nepoviem, lebo som to čítal už dávnejšie, bolo to napísané niekde na internete.A bolo tam aj to, že kvoli spurtypovému rastu je potrebné robiť postrek proti monílii na plodoch.Aké máte s Veselkou skúsenosti? Nehnijú vám plody?Je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika