Příspěvky uživatele - 248.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to?, 26.5.2018
My hned za plotem osady, ode mne cca 20m...       Lída
Co je to?, 26.5.2018
Připojuji se ke Konvalince... Neměli jste tam kroupy? Ty listy by mohly být poškubané od nich. A šarku tam určitě nemáte, ta dělá světlé kroužky na ploše listů.           Lída
Vošky na koreni špenátu?, 25.5.2018
Doporučují postřik Pirimor, přírodně : podporovat přirozené predátory (střevlíci, drabčíci, dravé ploštice, pavouci), zalévat aromatickými roztoky (pelyněk, levandule), v červnu a červenci rostliny u krčku nahrnovat.    Lída
Zásah randapem, 25.5.2018
Mně takhle soused odpravil 2ks vína. Jeden odešel okamžitě, druhý po stříhání zasaženého klempíroval do podzimu a zjara už nevyrašil  :-((  Lída
V půdě byl zakopán pes, 25.5.2018
Pokud byl zakopán dostatečně hluboko (předpis je 80cm), nemělo by to vůbec vadit. Ale přestěhovat ostatky na vhodnější místo i z piety je pochopitelně možné.           Lída ...ach ten souhlas... celý příspěvek >
Poznej ptáka, 24.5.2018 Obsahuje fotku
Kvíčala? U nás v HK se objevují čím dál tím víc...   Lída
Vošky na koreni špenátu?, 24.5.2018
Ony existují i kořenové mšice, zpomalují růst rostlin a mohou způsobit i úhyn.           Lída
Co nahradí Roundup?, 23.5.2018
Nevím, kde jste přišel na to, že mi nevadí masivní používání herbicidů zemědělci. Vadí, jenže to bohužel nemohu nijak ovlivnit na rozdíl od používání herbicidů na vlastní zahrádce. Ona se i bršlice, pýr, křen apod. ve výsadbě dají zlikvidovat... celý příspěvek >
Meruňka Darina, 23.5.2018
Také bych to tipla na monilii. Navíc letos v době květu Dariny se ochladilo a začlo pršet, tedy monilie měla ideální podmínky (vím to, protože kamarádka ji ještě honem jela večer postříkat). Akorát mi je divné, že ta na fotce vadne až teď (Darina... celý příspěvek >
Co nahradí Roundup?, 23.5.2018
...sajrajty...         L.
Co nahradí Roundup?, 23.5.2018
V životě jsem herbicid nepoužila, tyhle sarjajty mi na zahradu nesmí. Stačí motyčka, rozhodně to je zdravější jak pro zahrádku, tak pro mne .  Lída
Co je to za škůdce na trnce?, 21.5.2018
Puklice švestková.                  Lída
Usychající thuje, 21.5.2018
Je divné, že usychají 4 thuje vedle sebe v řadě. To nebude ani v thujích, ani v péči. To vypadá na působení "něčeho" - nevylil tam někdo něco? Sousedi?           Lída
Uhorky hynu, 20.5.2018
Jenže u sebe si to postříkáte tak maximálně jednou, dvakrát za rok, kdežto v obchodě koupíte jablka stříkaná 16x i 24x za rok. To je také rozdíl, nemyslíte?           Lída
Maliny, borůvky - stojí, neobrážejí, 20.5.2018
Reklamovala bych, sazenice mohly mít přeschlé kořeny.  Už by to muselo něco dělat.                  Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika