Příspěvky uživatele - 115.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sbírka švestek a slivoní, 3.1.2008
Dobrý den, bydlím ve vyšší nadmořské výšce v Krušných horách a rostou zde staré švestky ještě po Němcích a řekla bych, že nejsou napadeny šarkou. Nejsem odborník, ale myslím, že to jsou pravé švestky. Pokud budete mít někdo zájem o rouby, myslím že... celý příspěvek >
nova puda v skleniku, 8.11.2007
To není špatný nápad. Počkám na její souhlas a udělám to. Díky
Kde sehnat kakost?, 8.11.2007
Dobrý den, nevíte někdo náhodou kde se dá sehnat Geranium magnificum nebo Geranium himalayan? (doufám, že to píšu správně) Už se marně snažím je sehnat asi 3 roky, ale nedaří se. Mezitím jsem sehnala asi 5 jiných druhů, ale tyhle ne a ne. Děkuji... celý příspěvek >
nova puda v skleniku, 8.11.2007
To je škoda, že jste daleko. Sousedka má 3 koně a "neví co s tím"
potřebuji poradit jaké keře vysadit aby na podzim zčervenali, 8.11.2007
Rozhodně souhlasím s dřišťály a doporučila bych Amelanchier a všechny možné japonské javory. Také červenolistá růj je na podzim krásná. A nezapomeňte na trvalky - pivoňky a kakosty například mají na podzim listy nádherně červené. 
Kde sehnat krásné pivoňky?, 8.11.2007
Za mailovou adresu mockrát děkuji. Nemají také internetové stránky? Rozhodně tam napíšu. A myslíte dřevitou pivoňku sázet mělce? Vím že to platí u bylinných, ale dřevité jsem myslela že mají být zasazeny hluboko kvůli roubu. Je pravda, že před... celý příspěvek >
nova puda v skleniku, 8.11.2007
Rozumím, děkuji za radu. Taky to budu dělat od oka, jen jsem chtěla mít představu. Jestli jste z Krušných hor a budete chtít na jaře hnůj, ozvěte se, mám "nevyčerpatelný" zdroj
živý plot z hortenzií, 8.11.2007
....teda, to musí být krása. Úplně jsem se zasnila. Prosím o více takových tet a méně lidí co sází tůje!!!
Zlatice a její použití do živého plotu, 8.11.2007
Keř ze zlatice bude krásný pokud ho necháte volně růst a budete stříhat pouze do přirozeného tvaru jednotlivých keřů. Zlatice ostříhaná do tvaru vypadá podle mě opravdu divně a navíc moc nekvete. Zkuste udělat volně rostoucí živý plot z různých keřů.... celý příspěvek >
nova puda v skleniku, 8.11.2007
Děkuji mockrát za radu. Ještě jedna otázka - jak vysokou vrstvu toho hnoje? A jak vysokou vrstvu zeminy na to? Bude to můj první skleník, tak opravdu vůbec nevím. D.T.
nova puda v skleniku, 8.11.2007
Dobrý den, ráda bych navázala na první dotaz. Také se na jaře chystáme udělat skleník a ráda bych věděla, jestli hnůj, který se má dát na dno skleníku pod půdu může být koňský, čerstvý, neuleželý. Slyšela jsem, že ano, ale nějak se mi to nezdá, tak... celý příspěvek >
Kde sehnat krásné pivoňky?, 8.11.2007
Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o radu, kde mám na jaře sehnat krásné pivoňky. V běžných zahradnictvích jsem je neviděla a v internetových obchodech, které znám také ne. Všichni mí známí mají na zahradách pouze bylinné pivoňky v... celý příspěvek >
Co do kombinace s levandulí - nejlépe žlutě kvetoucího?, 8.11.2007
Ale paní JITO, otázka nezněla, jestli levanduli ano, ale paní se ptala, CO k levanduli. Připouštím, že kombinace růže + levandule mírně zavání Francií, ale myslím, že je tato již u nás velmi zdomácnělá. Hlavně ale paní radíme něco žlutého K... celý příspěvek >
Smrcky na zivy plot, 8.11.2007
Já se rozhodně připojuji k názoru Olgy a ostatních, že živý plot ze smrčků je zrůdnost, která nepůsobí přirozeně ani poblíž lesa. Napřed několik let čekáte než to vyroste do požadované výšky a za 5 let už je to přestárlé a nevzhledné. Navíc v přírodě... celý příspěvek >
anglické růže, 7.11.2007
Mockrát děkuji za radu. Určitě na Vás dám. Na stránky kanadských růží jsem se dívala, krásné a poučné. Nevíte, kde bych je tady sehnala? A ještě jedna prosba - co jsou to mechovky? :)) Díky. Daniela
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika