Příspěvky uživatele - 70.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drtička větví, 4.11.2014
Mám ho také už pár let. A používím sporadicky. Kácel už jsem toho dost (zahrada asi jako píše autorka). Souhlasím s názorem, zbavte se toho, jak to jde nejjednodušeji. Já větší dřevo řež na topení, menší odvezu do sběrného dvora. Máte pokoj. Také... celý příspěvek >
Hnilobné fleky na jablkách, 2.11.2014
Děkuji za fundovanou odpověď. Ale pořád nevím, co s tím? Jablka asi vyhodím. Stromy zkusím příští rok chem. ošetřit (ač nerad).
Staré odrůdy jabloní, 31.10.2014
Sparťan pro dagned. Nevím, roč se mi to řadí na konec.
Staré odrůdy jabloní, 31.10.2014
Sparťan?
Hnilobné fleky na jablkách, 29.10.2014 Obsahuje fotku
Vyfotil jsem listy. Zdá se, že jsou více napadeny z jižní, JZ, strany. Plody na sev. straně i listy vypadají napadené méně.
Hnilobné fleky na jablkách, 29.10.2014
Našel jsem to v dokumentu ochranajadrovin_web.pdf od Bioinstitut a Fibl. Jdu se teď podívaj, jak vypadají listy.
Hnilobné fleky na jablkách, 28.10.2014
Děkuji za rychlou odpověd a tip, co je to. Hledl jsem to po internetu, ještě mě to vychází i na bakteriální skvrnitost - ty bílé dvorce jsou popisovány. Ale co s tím?
Jaké staré odrůdy na zahradu?, 28.10.2014
Souhlas. Matčino je i pro mě to nej. Jedno staré asi 50 let (rodilo pořád) se už rozpadlo, několik jich ještě mám, i jiné odrůdy.. Příští bude zase Matčino.
Hnilobné fleky na jablkách, 26.10.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím někoho fundovaného o radu, zda se jedná o nedostatek nějaké živiny, nebo o chorobu. Na jablkách se poslední dva, tři roky objevují skvrny, (není to jako u jiných strupovitost) a v těchto místech jablka už na stromě, nebo později... celý příspěvek >
Zkušenosti se stavebnicemi pergol a altánů, 13.8.2013
Dobrý den, řada lidí ve fóru doporučuje postavi si pergolu sám vyjde to levněji a člověk má dobrý pocit. Souhlasím. Problém je však s dlaby - tesařskými spoji. Většina tam šroubuje vruty. Dneska i firmy. Nabízí se ještě další řešení. Na síti... celý příspěvek >
Křen - má květ vliv na jeho kvalitu?, 1.5.2011
Křen bude kvést. Zatím vyhnal stonky s ještě nerozvinutým květenstvím. Moje otázka zní: Mají se květy ostříhat, nebo je nechat vykvést. Má to vliv na velikost a kvalitu kořene? Děkuji.
Místo na dvě hrušně - poraďte, 23.1.2011
Stříkat lze, ale pochopitelně někdo nechce, nebo strom je větší. Ta rez se objevuje k jaru jako takové rosolovité chomáčky na těch jehličnanech,  bohužel těch, které se často vyskytují v zahradách. Měli sjem jednu neznámou, pak vynikající... celý příspěvek >
Místo na dvě hrušně - poraďte, 23.1.2011
Nechci Vám kazit radost. Také mám hrušky rád. Minulý rok jsem ji musel porazit. Nechci psát promány, ale existuje plíseň (rez hrušková), která přezimuje původně na jalovcích. ale dnes snad na všech podobných jehličnanech. a přes sezónu napadá hrušně.... celý příspěvek >
Jak lisovat rakytník a jeřabinu, 7.10.2010
A jak rakytník trháte? Nechce se mi ostřihávat větvě jenom kvůli tomu, abych je zmrazil až opadají kuličky. Doroste to? Ruční otrhávání je pracné a teď už jsou i plody měkké.
Táhne ořešák vodu?, 3.7.2010
Děkuji za reakce i odpověď, ale ten příspěvek, kde někdo píše 10 m jsem bohužel nenašel.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika