Příspěvky uživatele - 95.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 22.3.2018 Obsahuje fotku
Okolo obeda bolo v sklenníku vyše 30, tak sm na chvíľu musela otvoriť na vyvetranie. Nachvíľu som vyniesla na juhozápadné okno von zopár veľkých na otužovanie.(plus 5 v tieni.)  Dík Vladimíre, zrejme ešte nejakú tú čiernu netkanku na noc... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 22.3.2018
Elektrinu nemôžem použiť, na predlžovačku je to príliš ďaleko od domu. Eva T
Rajčata 2018, 22.3.2018
O tom som uvažovala, až keby nebolo aj cez deň tak chladno, aby sa sklenník lepšie prehrial cez deň a v noci nemusela pod tunelom zapaľovať sviečky,(neviem, či by pod dekou nezhasli, alebo nedajbože sa niečo nechytilo) mám odskúšané, že pri vonkajšej... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 22.3.2018 Obsahuje fotku
Rajčinky v sklenníku prežívajú. Dnes ráno o 6. hod vonku zatiaľ najhnusnejší mráz  -8 stupňov, v sklenníku pod tunelom plus 2, nad tunelom v výške 1,5 m, -1 stupeň. Našťastie včera svietilo slnko aspoň od 11. doobeda a sklenník bol o 3. poobede... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 20.3.2018
Rajčiny v sklenníku zatiaľ prežívajú, Ale dnes ráno boli v tuneli len plus 2 stupne, vonku -6,najhoršie je, že cez deň vôbec nesvieti slnko, teplota je aj cez deň na nule a sklenník sa ani trochu nemôže prehiať.Oteplenie hlásia až na sobotu, dnes... celý příspěvek >
Zima přišla letos nějak dříve :), 18.3.2018 Obsahuje fotku
Je to kontajnerová- minimarhuľka- trpaslík- rodila mi v kontajneri už po 2 roky, zimujem ju vždy v studenom sklenníku, ale teda do obývačky som ju ešte nikdy neprenášala- dúfam, že prežije, aj keď plody nebudú. Eva T
Zima přišla letos nějak dříve :), 18.3.2018 Obsahuje fotku
Tak ja som preniesla včera marhuľku zo sklenníka do obývačky, lebo tam začala už rozkvitať, budeme robiť včielky opeľovačky, hoci neviem, či to pomôže a ako ustojí bytové podmienky, aspoň si potešíme oči. Vonkajšie skoré cibuľoviny a Čemerice zatiaľ... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 18.3.2018 Obsahuje fotku
Moje pokusné rajčiny vysadené v nevykurovanom sklenníku pred týždňom prežili dnešnú mrazivú noc bez ujmy. Ráno o pol siedmej bolo vonku -6, v sklenníku v tuneli plus 5, nad tunelom vo výške 1,5m 0 stupňov. A to ešte sa včera nemal sklenník kedy... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 18.3.2018
Vladimíre, tvoja Philovita vyzerala úrodná, možno sa aj moja spamätá a pribrzdí svoj bujný rast, dávam ju do drsnejších chladnejších a svetlých priestorov každopádne tento rok mám dosť cherry druhov na porovnávanie. Dnes sa mi rozvil prvý puk Mong.... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 17.3.2018
Vladimíre, je to z tých 2 semien, vysievala som v druhej polovici decembra, presádzala som ju s nahodenými púčikmi, možno v zemine bolo viac dusíka, tak si to rozmyslela s tým kvitnutím a silu dávala do zálistkov a rastového vrcholu- už som namnožila... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.3.2018
Pane Vašek, p. Milanovi odpovedám na jeho otázky cez súkromné správy, myslím, že jeho rajčinám sa darí a nepodceňovala by som žiadne začiatočnícke pokusy. Že niekto vysieva rajčiny skorej, nemusí viesť k neúspechu. Síce platí  - Kto nič neskúša,... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 16.3.2018 Obsahuje fotku
Prvý rok som vysiala ešte v decembri Philovitu F1, z 2 semien vyšlo 1,rastlina je vysoká, ani nie nejak vytiahnutá, hrubá ako silná ceruzka.Za 13 listom vyhodila pred asi dva a pol týždňom kvetné puky, ktoré postupne zakrnievajú, rastlina rastie,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika