Příspěvky uživatele - 147.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2017, 23.3.2017
    Tak to by mě zajímalo taky, je to neskutečné množství. Já jich mám 180 (90 pro sebe a zbytek rozdám) zatím jsou v kelímkách od kafe a zabíraji mi skoro polovinu skleniku. Horší je, když je musím přesadiť do krabiček od mléka, to už se... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 20.3.2017
Možná moc vody, zkuste jedno semeno vyndat a zmáčknout mezi prsty jestli není shnilé a nebo nízká teplota při kličeni. Při pokojové teplotě kterou uvádíte to může klidně jeden měsíc trvat. 
Semenaření, 20.3.2017
Děkuji moc za radu, ušetřil jste mi práci,  já bych je celé zabalila do netkanky a ještě je svázala dole. Na zahradu mi svítí sluníčko od rána do večera, takže by se mi vyjany s květy na 100% uvařily. Hana
Semenaření, 19.3.2017
Netkanou bílou fólií, jinak by je mohli opylit čmeláci.
Semenaření, 19.3.2017
Dobrý den, můžete mi prosím Vás poradit, od kdy do kdy musí být přikryté sazenice nehybridních rajčat k získání semen. Děkuji Hana.
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 19.3.2017
Oprava, napsala jsem to špatně, ne sázím ale vysévám od 6 až 14 února.                                       Hana
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 19.3.2017
Rajčata sázím v první polovině února, bydlim v paneláku a než vylezou jsou na parapetu v obýváku. Potom je přenaším do ložnice, kde se netopí a pokud to počasí dovoli, vynáším je na balkón a při nočních teplotách nad 5 stupňů je nechávám na balkóně i... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 6.3.2017
Pepo, můžeš mi říct k čemu slouží v zemi zahrabané kanystry. Ohřívá to půdu nebo je to závlaha? Hana.
Roubování okurek 2017, 2.3.2017
Letos mi Semo místo Herkulesu poslalo podnož pod melouny Centurion F1. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo s touto podnoží zkušenost. Hana.
Rajčata 2017, 21.2.2017
Ani se nedivím, že Vám Tamina a Tornádo nechutnají, spíš mi připadá divné, kolika lidem tato rajčata chuťově vyhovují. Kdysi dávno jsem Taminu měla, rajčat bylo hromada ale ta chuť... No a Tornádo, to jsem ani nepěstovalala, soused mi dal ochutnat a... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 17.2.2017
Dobrý den, rajčata Cristal jsem koupila také jako Vy u pana Našince AEV VS, nikde jinde jsem je nenašla. Semena a k tomu poštovné, no bylo to docela drahé ale co se dá dělat, když je v obchodech nekoupíte. Příští rok si je také namnožím... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 17.2.2017
Tak já jsem již  vysela jako každý rok touto dobou 180 rajčat a 160 paprik.  Polovinu sazenic rajčať rozdám po známých. Z rajčat mám nasazený German Gold, Cristal, Start, Berner Rose, Tomatoberry, Kumato F1 (to mi sehnala sestra v Bavorsku... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 6.2.2017
Děkuji za odpověď Vladimíre, takže Volkova nasadím pouze zkušebně 1-2 kusy. Pošetřím si místo pro jiné odrůdy. Hana
Rajčata 2017, 6.2.2017
Dobrý den, prosím Vás, máte někdo zkušenost s těmito ruskými odrůdami - Kosmonaut Volkov, Funtik, Sibirskoje jabloko. Děkuji Hana.
Rajčata 2017, 6.2.2017
Rajče Berner Rose prodává farma Permaland.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika