Příspěvky uživatele - 100.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plísen bramborová na rajčatech 2016, 29.7.2017
Tak to jen tiše závidím. U nás v uzavřené nevětrající poloze plíseň každoročně i vloni i když přišla později. Snad ji u nás způsobí i rosa. Protože Infinito loni vůbec nezabralo honem jsem stříkal Ridomilem. To už byla pěkně rozjetá. Za chvíli jedu... celý příspěvek >
Předosevní příprava semen rajčat, 22.7.2017
V ruských příspěvcich na youtube pěstitelé semena rajčat přelévají horkou vodou z rychlovarné konvic.
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 9.7.2017
Děkuji, možná někdo upřesní. Pěknou neděli.
Preventivní postřik rajčat, 9.7.2017
Takže jsem dohledal starší ACOBAT MZ s napsanou OL 21 dnů a novější MZ WG s OL 3dny a mají oba stejný obsah účinné látky. Mohu tedy s klidným svědomím po postřiku ACROBAT MZ trhat rajčata po 3 dnech (i když v mém případě až po 7-10)? Děkuji
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 7.7.2017
Děkuji za reakci. Proti slimákům pěstuji již několik let sazenice, zničí jich jen několik, při přímém výsevu se počet zničených sazenic blížil 70-100%. Čas ani teplotu při zavařování salátu jste prosím neměřila?
Preventivní postřik rajčat, 7.7.2017
Kdysi, když jsem byl dítě tak okurky a rajský v září najednou odešly, vždy jsme si mysleli, že to bylo chladem, prvními mrazíky, teď už vím, že to byly plísně. Dnes bych bez několika postřiků rajčata vůbec nevypěstoval ani v suuchém roku a okurky mě... celý příspěvek >
Postřik octem - poraďte, 7.7.2017
Na nějaké přednášce jsem zaslechl, že ocet lze požít i jako totální herbicid, takový Roundup tak to někdy zkusím (ne na rajčata), teď zavařuji a ocet potřebuji. Práce s výsadbou sazeni a následně se zaléváním bylo hodně a na plánovaný postřik... celý příspěvek >
Jaké mazadlo do Hecht 740, 7.7.2017
"Určitě převodový hypoidní, paramo ho má běžně v nabídce, používali jsme ho už u MF70.Oproti běžnému převodovému je to takové skoro až tahavé mazivo, ale díky tomu funguje." Myslíte hypoidní olej nebo nějaké plastické mazivo od Parama? Pro mě... celý příspěvek >
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 7.7.2017
Dobré dopoledne, chtěl bych se zeptat, jestli někdo zavařujete okurkový salát (myslím ten bez další zeleniny, jen z okurek)? Něco jsem vygooglil, jako, že dávají na sedmičku zavařovačku 2 lžíce cukru, lžíci octa a trochu soli, že to  zavařují v... celý příspěvek >
Jaké mazadlo do Hecht 740, 23.6.2017
U 743 mě přímo servisák tvrdil, že tam nemají hypoidní olej, ale plastické mazivo.
Křovinořez a žací nůž - možnost zlomení?, 16.6.2017
Seču několik pozemků, od 300 do 1000 m2 většinou  2 nebo 3, dříve 4 břitým nástrojem, křoviňák 20 let  FS80 nyní od podzimu FS100.  Pozemky se dříve sekly kosou a nebyly na nich kameny, teď se tam zase objevují (nikde jinde než u sousedů původ být... celý příspěvek >
Zapuštění a položení sazenic paprik, 23.5.2017
Děkuji za odpovědi už jsem j zahrábl, bohužel trochu více. Pokládají se mě asi proto, že je pěstuji na velkém platu za oknem a při manipulaci kdy nemají dotatečnou pevnost se ohnou, položí a tak nějak vegetují dál. Něco podobného mě dnes čeká s... celý příspěvek >
Zapuštění a položení sazenic paprik, 22.5.2017
Je možné zapusti do hloubky nebo položit šikmo sazenice paprik, tak jako u rajčat? Některé sazenice paprik se mě položily tak, že svírají s kelímke pravý úhel.
Kompostování plevele, 26.4.2017
Plevel, který považuji za nebezpečný (hodně se šířící, oddénkatý, kvetoucí, se semeny) ukládám a dusám do starých sudů bez dna, polévám a jinak ošetřuji. Pokud ho použiji i po 2 letech je zdrojem zaplevelení. Na druhou stranu i nepříjemný plevel... celý příspěvek >
Klíčivost hrachu ponechaného při nízké teplotě, 26.4.2017
Takže jsem naštěstí nevysel, ale udělal zkoušku klíčívosti, poprvé z 20ks nevyklíčilo nic, podruhé z 20ks vyklíčily 3ks. Kdybych vysel těch 100-150m2 tak bych olitoval, záda z toho bolí ještě 3 dny. Nově koupené semeno vyklíčilo po týdnu. Pokud se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika