Příspěvky uživatele - 36.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to na těch listech?, 1.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den mám třetím rokem hrušeň konference. A předchozí 2 podzimy se na listech objevily takové podivné výstupky. Nejprve byly listy rezavé. Prakticky na každém listu bylo trochu rezavého. Prý je to nějaký kykyris co přezimuje na... celý příspěvek >
Podivné zrnka čehosi na listech okurky, 1.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den Ve skleníku pěstuji salátové okurky(Viktorie). A na "každém druhém" listu se vyskytly tyto zrnka čehosi. jsou nejčastěji na horní straně, ale nezřídka i na té spodní. Nevím, kde se tam vzaly. Jestliže jsou i na spodní, tak je tam asi... celý příspěvek >
Co je s listy na těch feferonách?, 1.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den Začínám s pěstováním feferonek-kozí rohy. Dostal jsem 10 rostlin v zahradnickém substrátu(prý novým) a když jsem měl rostliny za oknem, tak některým rostlinám vybledly některé listy do šeda. Zespod list byl ok, ale z vrchu třeba třetina... celý příspěvek >
Ořez jabloně, 1.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den Chci se prosím zeptat, jak byste mi doporučili zakrátit letorosty na těchto větvích? Jedná se o jabloň. A kdy ji prostříhat? Jabka jsou nyní velká jak trochu větší pingpongáč. Ještě dodám, že stromek je vysazen na jaře... celý příspěvek >
Kopřivová jicha, 7.5.2017
ano, na hnojení bych to chěl. Na dodání dusíku. Děkuji za povzbuzení, jdu to naložit :-). Vím, že to smrdí pekélně. Ale to hnůj taky. A kravince taky. A i ty slepičince :) A jak to vše po tom krásně roste...
Kopřivová jicha, 5.5.2017
Zdravím Chci zajít pro kopřivy a udělat si jichu na zeleninu(rajčata, kedlubny, jahody, papriky, okurky, ředkvičky, hl.sáláty). Ale na zahradě mi roste i bršlice. Je to už docela vysoké. A tak se ptám, dá se udělat dobrá jícha také z bršlice?... celý příspěvek >
Rozměry tunelu?, 17.4.2017
ok, velice děkuji za typ
Rozměry tunelu?, 17.4.2017
Zdravím Chci udělat tunely na záhonky pro urychlování zeleniny. Jaké rozměry používáte?(výška x šířka) Pěstuje se ředkvička, kedl.gigant, kedl.fialové, mrkev, česnek, cibule študgartka. děkuji
Lepové desky a meruńka?, 4.4.2017
mravenci roznášejí mšice, tak jestli už na lístcích nějaké mšice jsou, tak lehce poklepej stromek a mravenci začnou zdrhat(není nutno je hned zabíjet). A jak už se bude zdát, že žádný neutíká, tak ještě poklepej(zatřes). A začnou utíkat zase :-) Až... celý příspěvek >
Lepové desky a meruńka?, 3.4.2017
Zdravím, chci se prosám pěkně zeptat, jestli se vyvěšují bílé, nebo jiné lepové desky při květení meruněk? A taková podotázka, jestli je nutné střikat stromek proti moniliole laxa, pokud s ní loni nebyl problém? Stromek je vysazen třetím... celý příspěvek >
Použití netkané textílie, 24.3.2017
mám ještě jeden dotaz k té textílii. Jakou gramáž? Ty nejlevnější textílie mají gramáž 17(někdy 19g)gramů/m2. Ale jsou textílie s 30g, 50g... (i více). Ta 17g je samozřejmě nejprůsvitnější pro světlo rostlinám. Je tato nejvhodnější? ještě jednou... celý příspěvek >
Použití netkané textílie, 18.3.2017
Kdy se ta plachta sundává? Po zmrzlých? Má smysl dávat plachtu i do skleníku? Chci udělat i ty tunely. Ty petky asi nebudou nejlepší. Bylo bych jich třeba příliš moc. A ještě z trochu jiného úhlu se zeptám.  Sadím mrkev,... celý příspěvek >
Použití netkané textílie, 18.3.2017
děkuji za odpověď Jak daleko od sebe ty háčky asi jsou?
Použití netkané textílie, 18.3.2017
A ta prkna, kterých něco mám, by měla být podél celého obvodu? Nebo stačí třeba 50% toho obvodu? A ještě taková jedna, trochu přihlouplá, otázka k tomu zatížení prkny. Hlínu pod prkny nějak vyrovnávate, aby prkno dosedlo podél celé délky? Je mi... celý příspěvek >
Použití netkané textílie, 17.3.2017
Děkuji Koupil jsem tedy bílou tkaninu. Rozdělal jsem jí, ale zdá se mi, že je průsvitná. Vidím skrz ní hlínu, kamínky atp. Uchrání to před tím chladem? A taky mne napadlo, jestli je tkaninu nutné po obvodu přisypávat hlínou? Dnes celkem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika