Příspěvky uživatele - 248.208

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace plevele, 10.9.2017
Myslím, že je to škarda, množí se semeny. Mohla být semena již v půdě, plevele si většinou udržují klíčivost dost dlouho...  Asi bych spíš místo totálního herbicidu vzala dloubák, ten by nechal menší flek.  A když máte na každou rostlinku... celý příspěvek >
Jezírkové rostliny, 10.9.2017
Rostlinky jsem měla částečně od kamarádek, částečně z eshopu "puskvorec". Jezírko mam malé (cca 600 l), ale rostlin tam mám dost a tak mám vodu i bez chemie a filtrů čistou. Přímo ve vodě mi plavou řezany (pěkně bíle kvetou), růžkatec a v ponořené... celý příspěvek >
Žádost o určení motýlů, 9.9.2017
Česky to je kudlanka nábožná, takže s tím modlením má jméno také něco společného...           Lída
Jahody - co po sklizni, 9.9.2017
Bílá skvrnitost (hnědé flíčky s bílým středem) na listech by nevadily, ale že máte "listy malinké" je divné. Hnojila jste je něčím? Jinak teď už listy nestříhejte, v září je už pozdě (stříhají se v červenci), teď už se musí připravovat na... celý příspěvek >
Rez na sazenicích topolovky, 9.9.2017
Na agromanuálu uvádějí např.postřiky Ortiva, Horizon, Talent, Zato... Zkušenost nemám, topolovku nepěstuji.           Lída
Jahody - co po sklizni, 8.9.2017
Letos všechno roste bujně (nejvíc tedy plevel a tráva), protože doposud bylo poměrně teplo a navíc oproti posledním dvěma rokům i téměř všude pršelo... Jinak listy po sklizni se odstraňují kvůli omezení bílé skvrnitosti, teď už by se dalším... celý příspěvek >
Jahody - co po sklizni, 8.9.2017
Odstraňte jen šlahouny, listy nechte, chrání rostlinu v mrazech.     Lída
Půdopokryvné trvalky pod stromy, 8.9.2017
Ony se rozrostou a můžete si je v pohodě namnožit sama. Měla jsem původně koupené 2 waldsteinie (mochničky) a už je mají i kamarádky . Když jsem je množila, dávala jsem ustřižené výhonky asi 25 cm od sebe do země, druhý rok už byla plocha... celý příspěvek >
Přiznejte letos pravdu s výnosem a odolností odrůd, 8.9.2017
Na stromech není nic, bylo 6 broskví Redhaven z opožděně vykvetlých kvítků a miska plodů na Hanitě, ostatní zmrzlo v květu a pár přeživších plodů na jabloních Goldstar, Rajka zlikvidovaly kroupy. Aspoň to drobné ovoce že... celý příspěvek >
Potkan nebo hryzec?, 7.9.2017
Nám se v osadě osvědčily pasti na hraboše(hryzce) prodávané pod názvem Swiss past na "Diskont zahrádkář". Nechci dělat reklamu, ale jsou to zatím jediné pasti, které nám opravdu fungují. Chytají se nám do nich především hryzci a krtci. Jen jsem... celý příspěvek >
Malé a deformované hrušky, 6.9.2017
ps - na rez hrušňovou (oranžové skvrny) měď nezabere, o této rzi je tu několik vláken.
Malé a deformované hrušky, 6.9.2017
Spíš si myslím ty kroupy... Některé plody holt jakžtakž vyrostly, jiné to nezvládly. V každém případě bych počkala s řešením na příští rok - podle dalších plodů. U virové kaménčitosti by měla být na mladých výhonech a letorostech výrazně... celý příspěvek >
Záchrana jabloně, 6.9.2017
Na listech zřejmě byla strupovitost, na plodech je moniliová hniloba. Proti strupovitosti stříkat příslušnými fungicidy (hypermangan působí spíš preventivně) a udržovat vzdušnou korunu, moniliová hniloba- odstraňovat napadené plody jak visící na... celý příspěvek >
Hnědá housenka, 5.9.2017
Nějaký zádrhel - - - píšou "drobný motýlek"... A vy máte housenku 9 cm  :-((   L.
Hnědá housenka, 5.9.2017 Obsahuje fotku
;-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika