Příspěvky uživatele - 205.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablon Empire, 27.11.2017
V nedalekej nemenovanej velkej firme zaoberajucej sa produkciou stromcekov a akoze zdraveho ovocia, su rastove hormony beznou sucastou chemizacneho planu. Kombinuje sa regalis (znizuje intenzitu rastu vyhonov, zlepsuje kvetnu nasadu, potlaca... celý příspěvek >
Jabloň Lucy, 19.11.2017
Dakujem za odpoved. Pockam si teda do januara/fabruara, kedy sa snad znovu podelite s novou degustaciou. Snad by som len reagoval na to, ze je predcasne hodnotit zimne jablka v novembri. Viem, mnoho ludi to tu spomina, ze nechavaju jablka... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 17.11.2017
Súhlasím s p. Vysloužilom, pri broskyniach sadených na jeseň to môže mať význam, najmä v menej priaznivých lokalitách. Možno aj pri iných druhoch, ale to asi len v skutočne drsných polohách. Navyše, vrstva vosku (ak je svetlý) môže mať za následok aj... celý příspěvek >
Royal Glory a spol, 17.11.2017
Tak to sa opat potvrdzuje, ze popisy z pomologii a aj realne skusenosti z nie najblizsieho okolia treba brat s velmi velkou rezervou. Tie iste odrody, ten isty rok, uplne ine vysledky :-) Trnavsko 145 mnm
Royal Glory a spol, 17.11.2017
Uz som to tu asi niekde pisal - slabe poskodenie zimnymi mrazmi (vymrznutie kvetnych pupenov, trochu ina farba kôry) bolo pozorovatelne len na niekolkych konarikoch do vysky max 1,5m. Aj to len na jar 2017 po relativne tuhej zime 2016/17 s... celý příspěvek >
Royal Glory a spol, 16.11.2017
Pokial si spravne pamatam, redukovana kvetna nasada na Royla Glory je cielena odrodova vlastnost. Vo vhodnych podmienkach, kde nie je problem s jarnymi mrazmi (Kalifornia), pre ktore bola Royal Glory vyslachtena, je to vitane. Nie je potom tolko... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 12.11.2017
No vidite a ja, hoci to mam do Plantexu a k Sokovi max 15 min cesty, tak 5 rokov dozadu som isiel nakupit radsej do Straznice. Soka ma velmi dobru kvalitu stromov (az na zvycajne velmi prerastene broskyne na GF677) a ludove ceny, no strasne obmedzeny... celý příspěvek >
Granny Smith, 11.11.2017
Ja som oberal pred tou vichricou 2 tyzdne dozadu. Chutovo mi nejako extra neimponuju, na moj vkus su trochu kyslejsie, ale rozhodne sa neda povedat, ze by boli kysle. Ano, na jesen sa na Golden nechytaju, ale Golden je uplne iny typ jablka - sladky a... celý příspěvek >
Mandloň na podnoži BSB, 6.11.2017
Ja mam mandlu Robijn/St. Julien asi 3 roky staru a pestujem ju ako vreteno. Nie stihle. Mandla nema taky intenzivny rast ako broskyna, takze tam nie je taky problem s vyholovanim zatienenych casti koruny/nezakladanim pukov v tychto oblastiach. Preto... celý příspěvek >
Mandloň na podnoži BSB, 6.11.2017
Ak by bol problem s afinitou myrobalan-mandla, postacuje pridat medzikmen napr zo st.julien (tam som si isty afinitou s mandlou aj s myrobalanom) alebo z tej Vasej broskyne (tam tvrdite, ze mate dobru afinitu s myrobalanom a ja tvrdim, ze bude dobra... celý příspěvek >
Řízkování a mšička révová, 2.11.2017
Existuje prosim nejaka databaza odolnosti odrod voci fyloxere? Zaujima ma najma kategoria interspecifickych odrod. Tie by mali byt odolnejsie, ale lisi sa to v zavislosti od odrody. Konkretne sa zaujimam o odrodu Ustojčivyj Dokučajevoj... celý příspěvek >
Heliodor, 30.10.2017
Naozaj púpava preferuje kyslejšiu pôdu? Ja som bol v tom, že skôr ťažšiu a vlhšiu. Presne takú mám, navyše zásaditejšiu a púpavy je tú neúrekom... A nie je to len moja záhrada. Žltá farba pastvín (po meliorácii už polí) sa premietla aj do názvov... celý příspěvek >
Odrůda Královna vinic (královna vinohradu), 29.10.2017
Ja som ju kedysi zdedil, ale uz ju nemam. Teda bolo mi povedané, ze to je královná vinohradu, ale kedze som ju nesadil ja, tak za to nerucim. Bobule boli gulate (na tu Vasu sa velmi nepodobala), straoce skor stredne velke az mensie a oberala sa v... celý příspěvek >
Jak prezimovať sadenice v plastových kontajneroch, 27.10.2017
Presne ako pise p.Lida. Stromceky nevymrznu ale vyschnu.
Angrešt a rybíz 2017, 24.10.2017
Invictu by som ani ja uz nesadil, velmi trpi upalom plodov a silne prepadava pri dozrievani a rychlo prezrieva. Na priamy konzum sa nad nou zmilujeme len ked nie je nic ine, mozno by bola pre vyssi obsah pektinov pouzitelna do dzemov, ale tie sme... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika