Příspěvky uživatele - 51.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jofela, 8.9.2017 Obsahuje fotku
Zdravím pán Vysloužil, napadá ma, všetko lepšie z nových odrôd než šarkové stromi.Nemyslite si že nemám aj pár starych odrôd Bystricku, Domacú velkoplodú bez šarky kvalitne ošetrené.Ale ja mám rád všetky odrody ktoré chutia mojim znamym a rodine to... celý příspěvek >
Harbella, 8.9.2017 Obsahuje fotku
Harbella prvé plody dozrievajú sladká, štavnatá mierne kyselinky sladkosť 25 Brix.
Joganta nr.7184, 8.9.2017 Obsahuje fotku
Joganta všetky plody su meké je velmi štavnatá sladkosť priemer 26 Brix.
T 1, 8.9.2017 Obsahuje fotku
Posledné plody T1 zjedené je fakt výborná sladkosť sa drží na 25 Brix. 
Talianska slivka, 8.9.2017 Obsahuje fotku
Práve sa vyfarbuje Japonská slivka je nadupana plodmi, na jar prvá kvitne a posledná zo všetkych sliviek dokvitá jej vôňa sa šíri zahradou.Jarné mrazi ju trošku ošlahli niektoré kvety boli hnedé od mrazu ale aj tak pekne zarodila.
Jofela, 8.9.2017
Jofela stále nádherná, plody začínajú dozrievať zatial sladko kyselkavé nevšimol som si že by trpela nejakov chorobou zatial.Najviac sa jej darí na podpniku myrobalan a duranzia. 
Novovyšlachteni križenec Duranzie a Bystrickej, 2.9.2017
Dobre ide od kôstky- pecky tak ako Bystrická.
Novovyšlachteni križenec Duranzie a Bystrickej, 2.9.2017 Obsahuje fotku
Slivka Jajo križenec Duranzie a Bystrickej dozrieva plody nakoľko bolo sucho su velké ako duranzie čiže menšie slivkova chuť štavnatá ide od kôstky už má sladkosť 28Brix malé kyselinky.
Joganta nr.7184, 1.9.2017
Peter na Hanitu čo sa chuti týka zatial maloktorá slivká má.Ale strom rastie topolovito tenké haluze, keď má veľkú úrodu lahko sa lámu trpí dierkovitosťou listou.Čakam na Harbellu veľké plody ešte tvrdé, Jofela tiež ešte nezreje je nadherná ale nieje... celý příspěvek >
Kráľovná Viktoria, 1.9.2017
Zdravím vás 168.81 polohu mam dobrú 145 m/m okr.Trnava 2 km je pohorie Malé Karpaty.Ono je to s tymí chuťovými vlastnosťami tak 50 na 50 nielen u tejto odrody, prídu k vám známi polovice sa tá odroda zdá výborná druhým chutí niečo iné švagor neznaša... celý příspěvek >
Kráľovná Viktoria, 1.9.2017 Obsahuje fotku
Viktoria sa už pekne vyfarbila každý rok má neskutočné urodu, jarné mrazi ju nepoškodili na koštovku si ešte musím počkať.
T 9, 31.8.2017
Zdravím vás pan Rafael, pre mňa je to tiež tažke davať nejaké chutové hodnotenie určitej odrody, keď som stale nedi doma a musim sa spoliehať na rodinu ja to chutové hodnotenie trošku odflaknem, nemám na to také vlohy ako na tomto fore pritomný... celý příspěvek >
T 9, 31.8.2017
Na tejto slivke je zvláštne to že je velmi jemná stakov odrodov som sa nestretol.Na mňa zostalo par plodov sú velké mierne štavnaté sladké 24 Brix zase mierne kyselinky.
T 1, 31.8.2017 Obsahuje fotku
Manželka koštovala tuto odrodu vravela je vinikajuca mierna šťavnatosť sladkosť 24 Brix boli aj kyselinky ja mám smolu vždy ma predbehne rodina než ja môžem okoštovať zostali ešte 2 tvrde plody možno okoštujem.
Toptaste, 31.8.2017 Obsahuje fotku
Toptaste na 10 ročných stromoch pod.myrob.plody malé nevyrazná chuť listie zvadlé chyba voda, vedľa 4 ročne Totasty na st.julien nadherné plody vinikajuca chuť to je neskutočné aky rozdiel, 4 ročné boli zalievané každý 3 deň. 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika