Příspěvky uživatele - 147.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 24.3.2017
Ahoj, mám 3 rokem foukač Makita. Letos jsem s ním foukal sníh a velmi mi usnadnil úklid teras a pevných ploch. Má 4T motor Robin Subaru. Tento motor je sám o sobě perfektní. Foukač je ruční, stál kolem 6000 Kč. Ještě zvažuji dokoupení vysavače, jen... celý příspěvek >
Kvalita oleje Exel, 23.3.2017
Olej vyteče lépe a rychleji v teplém stavu.
Kvalita oleje Exel, 21.3.2017
SAE 30.
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 21.3.2017
Po GO by měl být motor ve vnitřku čistý, tak kvalitní olej nemá co rozpustit. I toho kvalitnějšího oleje na záběh víc a podle stavu výfuku přiměřeně ubrat. Technologie NASA dříve nebyly a dokáží zkvalitnit záběh motoru. M2T je základ a nemá jedinou... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 3.10.2015
Já jsem spokojen s rotavátorem na Vari. V těžší půdě byste jel několikrát a pudr z hlíny nepotřebujeme. Musím měnit záběr rotavátoru, na Vari rotavátoru brbkačka, převodovku ještě využívám na oborávání brambor, jednoduché, spolehlivé.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 2.10.2015
Svorník je úúúúplně nejmenší prkotina.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 29.9.2015
GSV je nový motor, na motorech mám origo startování origo páčky plynu.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 28.9.2015
zahradales.cz - páčky plynu
Pomožte s výběrem rotavátoru, 26.9.2015
Mě vyhovuje rotavátor Vari. Mám samostatnou převodovku, celý rotavátor jsem koupil za 5 tisíc. Dá se měnit záběr i přizpůsobit půdě, aby se nezahrabal. Nesený rotavátor s Agzatem, no posuďte sami.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 26.9.2015 Obsahuje fotku
Foto 1 znova
Pomožte s výběrem rotavátoru, 26.9.2015
Na Vari s motory Honda obě.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 26.9.2015 Obsahuje fotku
Foto 2 bez páčky sytiče, sytič v poloze páčky na doraz a jde víc ztuha.
Pomožte s výběrem rotavátoru, 26.9.2015 Obsahuje fotku
Foto 1 s páčkou sytiče, křídlovým šroubkem nastavuji sevření a pohyb páčky.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika