Příspěvky uživatele - 147.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 30.3.2017
Na keby se nehraje. Hondy GXV 65 mají víc otáček a vnútornosti se sypou s SV šepleťi, dobré akorát na vrtění nožem. Honda bohovské motory má, protože tyto motory kopírují všichni.
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 29.3.2017
Rozdíl mezi těmito foukači je v motoru. Makita má 4T Stihl má 2T. 4T není tak hlučný, jede v nízkých otáčkách. Téměř není cítit spálený benzín. Motor 4T jede na čistý benzín, není třeba dělat mix s olejem. Koukněte na tohle video.
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 29.3.2017
Ne, že bych na dražší neměl, já chtěl něco šikovného do ruky. Strojit se do šráků a nakonec s menším foukačem udělám úklid také. Mokré listí z trávníku odfoukne. Větší vrstva se musí foukat zblízka, lépe je počkat až ofoukne a proschne. Hrábě máme... celý příspěvek >
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 29.3.2017
Tak a na různých strojích se nastavují otáčky motoru. Tudíž GXV 160 nastavený podle manuálu na 3600 otáček si na ten výkon sáhnout mohl. Je v tom větší galimatiáš, než byl. Jeden motor různé výkony, čistý výkon, průměrný jmenovitý výkon. Taková forma... celý příspěvek >
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 29.3.2017
Milý bývalý spoluobčane. Reklamní brožůrka je podle tebe návod na obsluhu a na motoru je od výrobce výkon. Blouzníš spíš ty, já ten motor mám a koupil jsem jej s doklady, které k němu doložil výrobce traktůrku. Metoda měření čistého, či nějaké... celý příspěvek >
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 29.3.2017
No problem. Honda GXV 160 r.v.1994 výkon 4 kW, KM 10,8. Kdybyste náhodou hledal, kde jsem si přečetl údaje motoru, tak v brožuře k motoru a jestě visí tahle brožura na Vari připojitelné motory archív. Japonci na motor nastříkali 4kW. Už v roce 1994... celý příspěvek >
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 28.3.2017
Dobrý den, vysavač je příslušenství, nástavec s prodyšným pytlíkem, nasadí se na sání a z foukače se stane vysavač.
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 28.3.2017
Pane Rafaeli, proč lezete do vlákna pro snoby? Vidíte sám, že tu jsme samí snobi a píšeme o foukači do 10 ti tisíc korun. Váš dotaz s rosičem ano lze jím foukat listí. Rosič nemám, mám foukač, proto nepatřím do skupiny snobů s rosiči.
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 28.3.2017
A držel jste v ruce Makitu? Taky je ten strojek vyvážený a vypadá pěkně. Vyberte si kam vás srdce táhne.
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 28.3.2017
S druhou polovinou vašeho vstupu we shodnu. Kroutící moment je podstatný. Výrobce u mých motorů udává výkony 4 kW, 4,1kW a 4,8 kW. 5,5-6,5 PS.
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 27.3.2017
Mno já si o tzv. čistých výkonech myslím, že je to snaha pošpinit nadřazenost motorů Honda. Více vypovídající je údaj o kroutícím momentu, než několik desetinek kW výkonu. Moje GXV mají 5,5 PS přes 20 let a teď po takové době má motor o objemu 190... celý příspěvek >
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 27.3.2017
No právě, vybrat to lepší. Každý chválí svoje peří. Půjčit na vyzkoušení nemají a jen tak se dá porovnat. Našel jsem videa na youtube, kde foukali listí více foukači. Makita byla mezi nejlepšími a je super 4 T a ten já můžu.
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 25.3.2017
Jsem spokojený, nečekal jsem víc, spíš jsem si myslel, že bude mít malý výkon. Pro mne je tento strojek výborná alternativa akumulátorových foukačů. Je lehký, má nepatrnou spotřebu na odvedenou práci a nemusím se obávat, jak dlouho vydrží baterie. A... celý příspěvek >
Kultivátor Mountfield MS16, 24.3.2017
Mám Vari Hondu přes 2 desítky let. Jak je to povedená mašina ukazuje po takové době nabídka trhu. I to Vari šlo s kvalitou motorů dolů, původní GXV je profesionální motor. I tak je o 2 levely výš, než klíńákové hobby strojky. V tom je rozdíl, jinak... celý příspěvek >
Ruční, benzinový fukar na listí do 10 000Kč, 24.3.2017
Já si tehdy vybral podle ceny, Makita byla malinko levnější.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika