Příspěvky uživatele - 104.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Granny Smith, 31.7.2017
Ľudia dnes už nepoznajú ako má chutiť ovocie, odmala sú chovaní na tých marketových sajrajtoch a ani im nepríde, že by to malo chutiť nejako inak. Preto sa ani nečudujem, že dopyt je dostatočný...
Prev-B2, 31.7.2017
na mravcov je vysoko účinný spinosad (SpinTor), narozdiel od Prev-B2 ním možno zlikvidovať aj kráľovnú a tým pádom celé mravenisko. 
Vistarich, 31.7.2017
Dovolim si oponovat. Royal Glory, Royal Gem su sice vzacne kvoli svojej skorosti (cca 2 tyzdne pred Redhavenom), ale ani v tomto obdobi som ich nebol schopny zjest nejako extra veľa naraz aj keď som mohol. Je to chuťovo úplne iný typ broskyne než... celý příspěvek >
Granny Smith, 31.7.2017
Ked som 15 rokov dozadu zakladal moj mini-sad, nemal som este vela skusenosti a vysledkom bolo, ze som vysadil vlastne len marketove odrody (na M9) - 13x Fuji, 6x Sampion, 7x Idared, 5x Golden Delicious, 5x Braeburn, 8x GS. Z dnesneho pohladu... celý příspěvek >
Ovocné druhy pěstovatelné totálně bez postřiku, 22.7.2017
Ja osobne mam skusenost, ze na interspecificke odrody revy stacia zvycajne cca 4 postreky sirou (to je tiez BIO). Perenospora nie je velky problem, lebo sme sucha oblast, skor uraduje mucnatka. Voci nej vsak interpsecificka reva nie je vo vacsine... celý příspěvek >
Ovocné druhy pěstovatelné totálně bez postřiku, 21.7.2017
A bez postreku este aj ceresne - skore odrody. Pokial nevadi cervivost tak aj neskore.
Ovocné druhy pěstovatelné totálně bez postřiku, 21.7.2017
Uplne bez postreku sa u mna bez vyznamnych nasledkov na urode da pestovat  - maliny, cierne ribezle, egrese, jahody, orech, mandle, lieskovce, morusa. Na cervene ribezle, hrusky, slivky zjari zautocia vosky (s pomocou mravcov) - da sa to riesit... celý příspěvek >
Royal Glory a spol, 20.7.2017
Výdatné horúčavy dopomohli tomu, aby Royal Glory rýchlejšie dozrela. Musím potvrdiť skúsenosti ostatných z fóra, že táto odroda je vďaka svojej farbe mimoriadne atraktívna pre osy, včely a inú háveď. Dnes som musel obrať asi 20 plodov, ktoré boli... celý příspěvek >
Jak budete chránit rozkvetlé meruňky proti víkendovému nočnímu mrazu, 16.7.2017
Ten kompost tam mate dlhodobo na rovnakom mieste? Len ma zaujima, ci takato dlhodoba "navazka" nema negativny vplyv na zdravotny stav stromu (pridusenie korenov), teda pokial to mate stepene na semenaci.
Royal Glory a spol, 16.7.2017
Rad sa podelim, p. Petr, len aby bol cas a nezabudol som. Konieckoncov je to aj akasi povinnost, nakolko som tu na fore nacerpal mnoho informacii, takze sa musim revansovat.
Angrešt a rybíz 2017, 15.7.2017
Trnavsko 145 mnm. Oberam posledne egrese z vnutornych najmenej oslnenych casti egresa Niesluchovsky. Oproti Invicte dalsia vyhoda - dlhsie zberove okno (Nielsuchovski: 15.6-15.7, Invicta len cca 2 tyzdne uprostred toho intervalu) a aj prezrete plody... celý příspěvek >
Royal Glory a spol, 15.7.2017
Trnavsko 145 mnm. Prve plody Royal Glory/GF677 sa uz daju chrumat. Uz vyse tyzdna maju cervenu kryciu farbu, tie najzrelsie, co som dnes trhal, boli na povrchu tmavocerveno - fialove. Cim zrelsie, tym viac zredukovane "ochlpenie", az to zdialky... celý příspěvek >
Sklizen česneku 2017, bídná velikost na 50% - 60% průměru, 6.7.2017
Z jesennej vysadby som minuly vikend vykopal Anton, Lukan a Vekan. Je to zhruba o tych 10-14 dni skor ako po minule roky. Velkostovo ale urcite nesklamal, skor mierny nadpriemer. Dazda bolo malo, ale cesnak bol primerane, zato nie prehnane,... celý příspěvek >
Nejranější odrůdy meruněk, 23.6.2017
Tak som sa dnes konecne dostal na zahradu a uz som vacsinu z tych par plodov co zostali na Leskore aj mohol rovno obrat. Boli dost nevyrovnane - tie najvacsie mali okolo 4 cm v priemere s vahou mierne cez 40g. Zvysne boli mensie okolo 30g. Tie 40g su... celý příspěvek >
Angrešt a rybíz 2017, 15.6.2017
Prve plody Niesluchovskeho dozreli, Invicta potrebuje este asi tak tyzden. Dozreli aj prve maliny na minulorocnych vyhonoch remontantnej odrody Polka. Idealny cas, lebo aj neskore odrody jahod uz maju zberovy vrchol za sebou. Trnavsko, 145 mnm.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika