Příspěvky uživatele - 27.29

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
menoci třešní, 8.6.2006
Pokud máte zájem o další komunikaci pošlete svoji adresu na paeonia@tiscali.cz  zdraví JP..
pes rozhrabuje zahradu, 6.6.2006 Obsahuje fotku
Milá pani(nebo slečno) , to není otázka pro zahradníky a zahrádkáře ale pro "pejskaře". Je mu tam chudákovi smutno , nemá  si s čím a kým hrát a tak, z vašeho pohledu dělá škody. Až bude starší tak se "uklidní" ale stejně mu... celý příspěvek >
menoci třešní, 6.6.2006
Opylování třešní je věc složitější a záleží na druhu. Pokud znáte druh doporučuji  podívat se na následující adresu http://www.sempra.cz/odrudy/ovoce/popisy/tresen.htm  Ve dvojici to nemusí stačit (i když ve dvou se to lépe táhne, ne jen u... celý příspěvek >
menoci třešní, 5.6.2006
To se jí musíte zeptat.   Odpusťte mi pokus o žert a nyní vážně. Příčin může být několik . Pokud by celkově strádala tak by jste to jistě poznala. Nesnáší například mělké podloží , a pokud nemá kam růst kořeny tak se jí nedaří.... celý příspěvek >
mušky, 3.6.2006
Boj se škůdci všeho druhu je nekonečný. Varuji Vás však před různými "dobrými" radami typu tabák. V dobách kdy jsem věřil že chemie je nedobrá jsem si to zkusil. V tom bytě to smrdělo tak, že jediný komu to nevadilo byli ti škůdci.... celý příspěvek >
Kadeřavost, 2.6.2006
Rozhodně to význam má. K postřiku můžeme použít např. přípravek SULKA, není ovšem vhodný pro opakovaný postřik, dále KUPRIKOL 50, CHAMPION 50 WP a jiné. Situace na trhu se mění a tak doporučuji poradit se o konkrétní značce u obchodníků a pročíst si... celý příspěvek >
3 prosby, jsem začátečnice, poradte mi :-(, 2.6.2006
1) Kristalonu se nic nestane pokud nebyl na dešti a rozbalený. To by mohl poklesnout obsah dusíku ale ani tak žádné nebezpečí nehrozí . Bez obav používejte. 2) Keříčková rajčata nezaštipujeme, necháváme je volně růst jen podpíráme výhony, nebo lépe... celý příspěvek >
Kufea - Cuphea Ignea, 1.6.2006
Podívejte se na http://botanika.wendys.cz/kytky/K400.php.
orchideje, 1.6.2006
Přidané odpovědi jsou sice pravdivé ale má to řadu "háčků" . Množení orchidejí patří obecně mezi nejsložitější zahradnickou disciplinu.1) Pomocí semen je opravdu věda a v ČR to dokáže jen pár lidí , tady můžete zkusit kontaktovat třeba pana... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka, 31.5.2006 Obsahuje fotku
Pokračování (samo spadlo) -Dovoz do ČR je dle zásady  levně nakoupit a rychle prodat . Máte-li zájem o skutečně kvalitní kultivar nenakupujte u velkoobchodníků . Na internetu  najdete i tu kvalitu. "Velkoobchodníci"... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka, 31.5.2006
Většina pivoněk u nás je nedostatečně označených a obchodníci  až na čestné vyjímky nemají zájem na tom něco měnit. ty časy kdy se množily pivoňky v Žehušicích i jinde jsou nenávratně ztracené. Je to drahá  a pracná záležitost a tak jen v... celý příspěvek >
jak na potkany na zahradě, 29.5.2006
Proti potkanům existují v podstatě dvě rady. 1) Nekrmit je , to je nejdůležitější . 2) Běžné jedy na potkany koupíte u každého drogisty. Jejich účinnost je velká a výsledek je ovšem podmíněn splněním rady č.1 . Pokud je budete krmit tak je s jedy... celý příspěvek >
šneci na broskvoni, 27.5.2006
Vážená milovnice života . Mám trochu slabost pro lidi co bez důvodu neublíží ani mouše, obávám se však, že v tomto náhledu zůstanete osamocena a nejspíš si vysloužíte i daleko odmítavější náhled na problematiku škůdců na zahradě než je můj. Pokud... celý příspěvek >
Glaucidium palmatum, 19.5.2006
Může mi prosím někdo poradit kde bych sehnala  Glaucidium palmatum ?Tato rostlina se mi velice líbí ale na trhu jsem ji nenašla. Děkuji za každou informaci .Eva Nováková , EvaXL@seznam.cz
opadání květů slivoní, 19.5.2006
Mimo již zmiňované škůdce hrozí  "peckám" i "nezdravá" půda. Slivoně milují vápno a pokud jim chybí neudrží plody a to i když kvetou normálně . Nenechte se přesvědčit těmi co tvrdí, že v životě nevápnili a švestek mají... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika