Příspěvky uživatele - 40.230

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ostříhat 1 rok starou hrušeň?, 15.6.2015 Obsahuje fotku
Vrchní patro bych zkrátil hodně a do roviny. Spodní patro málo a do roviny. Všechny větve mimo termilnál na vnější pupen ven z koruny. Podpořil bych růst a rozvětvení stromu.
Odštavňovač na rajčata, 7.4.2015
Jaký druh odšťavňovače používáte na zpracování rajčat pro výrobu protlaků. Odstředivé se mi zdají slabá. Klasický kuchyňský robot se mi také neosvědčil. Potřebuji stroj, který mi umožní zpracovat cca 10 l rajčat za 20 min. Děkuji, spozdravem. wtom
Vyber postrekovaca, 25.3.2015
Mě slouží Kwazar 15 l asi 12 let. Kdysi jsem ho poupil na polské burze za cca 1000 Kč i s 4 metrovou teleskopickou tyčí. Zatím bez problémů a chyb. Stříkám cca 50 stromů podle potřeby. Jedinou věc kterou bych mu vytkl jsou jednoduché řemeny na... celý příspěvek >
"Dženzgrív"? James Grieve, 14.3.2015
U mně v 350 m.n.m. měl hodně neduhů. Hodně velký propad těsně před dozráním, někdy i více než 50 %. Přitahuje snad všecky živé škůdce. I když je chuťově velmi dobrý, už ho sadit nebudu. S pozdravem, wtom.
Mulcovanie, 5.3.2015
Já už trávu ke stromkům trávu ani jiný mulč nedávám. Tlak hlodavců (hryzců) je u nás značný. wtom.
Natírání kmenu vápnem, 24.1.2015
Chtěl bych připomenout, že ne všem stromům v zahradě vápnění kmenů prospívá. Například broskvoně, bych se bál takto povápnit.  Taktéž všechny ostatní v blízkosti kanadských borůvek. S pozdravem, wtom.
Delor, 13.12.2014
Děkuji Vám za odpovědi. wtom.
Delor, 11.12.2014
Jaké jsou zkušenosti s Delorem a strupovitostí? Tlak strupovitosti je poslední roky čím dál větší. Je Delor odolnější než Rubín a jeho mutace? Děkuji. S pozdravem, wtom.
Zhodnocení úrody jádrovin 2014, 3.12.2014
U mně (u Beskyd, 350 m.n. m.) skoro ideální rok. Jabloně obsypané, byla nutná důkladná probírka. Resistenty bez problémů, chuťově zatím velmi dobré. Ostatní odrůdy taky dobré (bez postřiku na strupovitost).  I tento rok u nás ukázal, že... celý příspěvek >
Spencer, 5.11.2014
Děkuji za odpověď. Wtom.
Spencer, 4.11.2014
Dobrý den! Mohu se zeptat na důvod obalení štíhlého vřetene Spenceru na 4 obrázku (asi z PET láhve) u země? Je obal na kmínku celý rok? Děkuji S pozdravem Wtom.
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 20.2.2014
Děkuji za rychlou odpověď. Tom.
Kdy stříkat proti kadeřavosti v roce 2014, 20.2.2014
Jak koncentrovaný postřik kuprikolu používáte? Dá se odhadnout něčím objem práškového kuprikolu (lžičkou, odměrkou)? přesně na gramy doma málokdo zváží. Děkuji. S pozdravem, Tom.
Jak vysít kopr?, 16.2.2014
Kopr seji během celého roku. Ale vždycky přikryji bílou netkanou fólií. Fólii nechám na rostlinách až mají několik centimetrů. Je dobré kopr dobře přejednotit. S pozdravem, Tom.
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 10.2.2014
Hodně záleží, jak je u Vás větrno. U nás v okolí během letošních vánoc větry poničily všechny (8 kusů) polykarbonátové skleníky nebo altánové střechy z polykarbonátu. Ve stejnou dobu všechny skleníky (5 ks) ze skla vydržely. S pozdravem, Tom.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika