Příspěvky uživatele - 61.125

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Begonie, 5.5.2016
Myslím, že ne. Nikdy se mi nestalo, že by begonie pustila ve vodě kořínky, bohužel. Také mě to vždy mrzí, zvlášt když už jsou krásné a pak přijde nějaký poryv větru a polámou se. Marcela
Kde nakoupit trvalky (přes internet), 4.5.2016
Tak já byla ze zahradnictví opravdu hodně zklamaná. Byla jsem tam vloni v létě, působilo to tam na mě velmi zanedbaně, co ale bylo zvláštní, že cca 20 minut jsem chodila mezi kytičkama, keramikou, skleníky a nikde ani noha. Toť moje zkušenost.
Ladoňka peruánská, 26.4.2016
Dobrý den, měla jsem tuto ladoňku 2x. Protože je to trvalka ze středomoří, tak u nás se doporučuje pěstovat jako "hrnková" rostlina. Takže jednou mi pravděpodobně zmrzla, podruhé krásně vyrostla i vykvetla, ale tvářila se pouze jako jednoletá. Dále... celý příspěvek >
Co to je?, 26.4.2016
Tak zrovna tento kultivar Prunus laurocerasus "Otto Luyken" mám já vysoký již určitě přes 1 metr. :) Marcela
Tyrolské muškáty, 21.4.2016
Jedná se o běžné převislé muškáty. Vzhledem k tomu, že sázím převislé muškáty i každý rok do truhlíků v Rakousku, tak Vás ujišťuji, že tam se prodávají úplně stejné jako u nás. Nic se vyštipuje, jen hnojí, nic mezi ně nedávám a jsou krásné celou... celý příspěvek >
Ochrana plotu proti prorůstání živého plotu, 19.4.2016
Chápu, že Vás to štve, ale pokud máte kvalitní trávník, tak Vám ho nikdo při stříhání plotu nezničí. A cibuloviny budou za chvíli odkvetlé, tak těm to také nebude vadit. A pokud jich nemáte stovky, tak se jim dá i vyhnout. Marcela
Co s muskaty po zime?, 15.4.2016
Těžko říct. Já bych je osobně asi trošku ostříhala tak nějak podle sebe a s citem), ale opravdu nevím, zda je to správné. Hodně důležitá je opravdu dobrá zemina, případně přihnojení. Jsem zvyklá, že mi vyroste všechno, i to co by leckdo vyhodil.... celý příspěvek >
Co s muskaty po zime?, 14.4.2016
Dobrý den, protože jde podle mě o vzpřímené muškáty, tak bych je nezakracovala, jen bych obrala vše suché, zažloutlé listy atd. Co je důležité, tak já bych vyměnila zeminu, protože by údajně neměla být starší než dva roky. Já osobně muškáty již... celý příspěvek >
Co je to za květinu?, 30.10.2015
Nebo též kalanchoe. :)
Jak a kdy stříhat hortenzie?, 9.10.2015
Dobrý den, mám takových hortenzií několik a jen na zimu přihrnu více zeminy ke kmínku. Na jaře ostříhám pouze zaschlá květenství (ostatně ty Vám v zimě keř zdobí, že není úplně holý), případně suché větvičky. Žádné konstrukce, žádné zakrývání,... celý příspěvek >
Vzdálenost tůjí při výsadbě, 14.9.2015
Dobrý den, vzdálenost je myšlena mezi kmínky. Marcela
Jiřiny nekvetou, 7.9.2015
Dobrý den, jiřiny by Vám měly kvést všechny, vždyť je za chvíli podzim! Já jiřiny zalévám denně, občas přihnojím a kvetou krásně. Marcela
Ptačí zob, 24.8.2015
Dobrý den, já bych zastřihla ještě letos. Během srpna je stále čas na zastřihávání. Pokud jste nepořídila sazenice, které už jsou zastřižené. Zastřihávám ne podle lístků, ale podle toho, jak chci mít plot vysoký. Ptačí zob je "nesmrtelný", nebála... celý příspěvek >
Trubač prorůstá do trávníku, 19.8.2015
Trubač je nezmar. Kamarádce letos vyrostl přímo ve světnici a teď jen čeká, zda i vykvete!
Záhadná rostlina - identifikace, 19.8.2015
Líčidlo americké nebo jedlé. Marcela
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika