Příspěvky uživatele - 26.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šárka - Haganta, Gábrovská, Čač. rodná, 2.7.2016
Pokud se Vám Šárka líbí, tak jí do sadu přiveďte, ale šarku už tam máte.
Maliník - nemoc, 2.7.2016
Podle mě chybí živiny.
Nepostříkal jsem stromky, 1.7.2016
Letos jsem zaznamenal nebývalý výskyt brouků-ožíračů typu "nosatců" různých barev, zvláště těch světle modrých. Na ovocných stromech dokáží pěkně rychle listy ohlodat.
Šárka - Haganta, Gábrovská, Čač. rodná, 30.6.2016
Nepohoršuji se, záměny byly, jsou a budou. Vloni jsem měl možnost porovnat Č. rodnou ze tří lokalit a byly prakticky totožné s tou mojí. Chuťově se dá docela dobře rozpoznat. Je pravda, že ten tvar plodů může být proměnlivý. Když se podívám na xx... celý příspěvek >
Šárka - Haganta, Gábrovská, Čač. rodná, 30.6.2016
Nevím, zda-li je to Bystrická či ne, ale podle plodů to určitě nebude Č. rodna.
Leskora, 30.6.2016 Obsahuje fotku
Jde to rychle. Podobně se vloni vybarvovala a dozrávala FM3.
Leskora, 29.6.2016 Obsahuje fotku
Dnešní stav Leskory (?):
Melouny a melounky 2016, 29.6.2016
Tady ve skleníku melouny (Crimson Sweet) na šlahounech pomocné kořeny pouštějí, i když jsem to, na rozdíl od dýní, nikdy na pěstovaných vodních melounech zatím neviděl.
Biogolden, 27.6.2016
Letos jich asi moc neochutnám - plodící strom už spíše živoří (nevhodná podnož + nekróza kmínku), druhý, co jsem kdysi nechtě usekl, dá první plody (tedy jestli to nejsou plody podnože). V záloze mám ještě jeden na A2 ve školce pro případnou... celý příspěvek >
Rajčata 2016, 27.6.2016
Bejbino nechávám ve skleníku od 1,5 m výšky volně se větvit. Žádný problém.
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 26.6.2016
Niesluchovski se opravdu povedl a výborný je i Něguš.
Obaleč švestkový - 1. generace, 25.6.2016
Těch "usmrkanců" je docela dost. U některých to vítám (Č. rodna, Chrudimská, "místní" švestka), u některých to dost sníží výnos (Hanita, Herman, Gabrovská...).
Žluté skvrny na listech Rubínu, 19.6.2016
Pravděpodobně to je způsobené virem ApMV.
Lokální šarka, 19.6.2016
Pseudošarka je víceméně oficiální termín - chorobu způsobuje jiný vir.
Úroda meruněk 2016, 19.6.2016 Obsahuje fotku
Takhle teď vypadá:
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika