Příspěvky uživatele - 65.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Haroma, 23.9.2016 Obsahuje fotku
Haroma polovica plodov mekých ostetné ešte tvrdé, sladká stredne štavnatá sladkosť 25 Brix to je u nej najvišia sladkosť monilia žiadna.
Toptaste, 23.9.2016 Obsahuje fotku
Pani zahradkari čo teraz napišem budete možno trošku zaskočení, po týždni som prišiel domov a išiel som do zahrady zmerat sladkosť Toptaste, bol som doslova šokovaný čo mi ukazal Refraktometer.Spravil som dobre že som slivky nechal na strome dlhšie... celý příspěvek >
Haroma, 18.9.2016 Obsahuje fotku
Zdravím pan Mikeš, dnes som koštoval Haromu kopu plodov koštuju včeličky a osi, mne čo zostane dužina nádherná jemna sladka minimum kyselin, štavnata ina ako u Toptaste. Ostatné plody stale tvrdé. 
Thames Cross, 18.9.2016 Obsahuje fotku
Polovica plodov obraných, je to nádherná odroda,  vnukovi to nedalo musel som mu spravit par fotiek.
Jofela, 18.9.2016
Jofela dnes posledný plod koštovaný chuť sladkokyselkava, stredna šťavnatosť 24Brix uplne niečo ine ako Toptaste.
Topfive, 18.9.2016 Obsahuje fotku
Posledné obrané Topfive, na to že plody na celom strome boli modré 8.7 a dnes 18.9 sa dojedli je to slušný výkon na tuto odrodu.
Odrůda jabloně Jonagored - pěstuje někdo?, 15.9.2016
Jonagored nemám ešte tak pekne vyfarbený, ako vaše pan Hlavatý, tiež to bude u mňa prva úroda, som zvedavý ako bude chutiť. Za tou pyramidou jablk máte tušim fígovnik.Bohemia pekná. 
Lotos, 15.9.2016 Obsahuje fotku
Dnes sme konečne okoštovali Lotos, nevedel som presne, kedy sa približne obera, ale prezradila ho nádherná voňa.Sladkokyselkvavé šťavnaté super na jesennú odrodu.Ale jeden plod ktorý je prezretý bol menej štavnatý a sypkastý.To značí nesmie sa nechať... celý příspěvek >
Letní hruška na pálení, 15.9.2016 Obsahuje fotku
Pisalo sa tu o uskladneni pálenky v drevených súdkoch, náhodou som našiel stránku s nerezovými súdkami, ma niekto skusenosti stýmito súdkami.
Letní hruška na pálení, 11.9.2016 Obsahuje fotku
Zabudol som dodat pan Votrubec zaštepil som si na jar aj staru ammericku hrušku pear Seckel na palenku som rad že mi ju dobrý kamoš z moravy zohnal, do ameriky bola privezená v r.1790 super sladka aromatická.
Letní hruška na pálení, 11.9.2016 Obsahuje fotku
Pan Votrubec nie ste sam čo zháňa hrušky na palenku, kamoš od Levic ma vlastnu palenicu a chce visadiť 1ha stromkov preto ide na jesen do nemecka kupovať stromky hrušiek a sliviek čisto na palenku je to jeho koniček, chodit po degustačných súťažiach... celý příspěvek >
Letní hruška na pálení, 11.9.2016
Ano Walsche schnapsbirne je zaštepena na dule, ale ja som ju hned zaštepil na planku a to je panečku veľký rozdiel od jara ma metrove vihonky a bočný obrast, proste planka ako podpnik jej pasuje zdraví Fiala.
Schweizerhose birne, 11.9.2016 Obsahuje fotku
Tento rok je nádherná tepla jeseň ovocie sa krasne vyfarbuje, keď idem do zahrady musim sa vždy zastaviť pri tejto hruške je to pastva pre oči, vravia jej aj melon hruška.V lavom hornom rohu je zaštepný aj opelovač nemci to rozumne robia.
Haroma, 11.9.2016 Obsahuje fotku
Zatial na Harome moniliu nemám, ale na ostatných slivkach si včeličky pochutnávaju. 
Letní hruška na pálení, 10.9.2016 Obsahuje fotku
Pred rokom priviezli do plantexu asi 20 stromkov hrušiek z nemecka určených na palenku tak som jednu na skušku kupil, ma biť voňavšia a sladšia a Wiliamska.Mala by dozrievat v tomto období, jej nazov je Walsche schnapsbirne.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika