Příspěvky uživatele - 155.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s určením, 28.3.2016
lýkovec jedovatý
Lišejník po "padesáté", 23.3.2016
ale když jí to napíše každý třeba to pochopí
Přisvětlování sazeniček, 23.3.2016
já svítím 5w ledkou z číny (spotřeba odpovídá)za 50Kč 12hodin.barvu jsem vybíral aby nám přípomínala denní světlo.na žárovce nápis není a krabku už nemám-doma regulace drží 21 stupnů.když posvítí slunce vypne se topení.okna jsou plast s pokoveným... celý příspěvek >
Lišejník po "padesáté", 23.3.2016
třeba chce slyšet :NE lišejník škodu stromům nepusobí.Máte jiný problém asi hlavně s výživou stromů!
Přisvětlování sazeniček, 23.3.2016
kdybych měl možnost jižního okna tak bych taky asi nemusel.na jih mam kůlnu garáž a kotelnu.okna mam na sever.jediné možné okno na jihozápad kam svítí po 15 hodině.pisvětlení jsem zkusil letos a jsem překvapen výsledkem.objímku jsem měl v dílně a... celý příspěvek >
Přisvětlování sazeniček, 23.3.2016
sazenice mám několik let na jihozápadním okně.lepší směr nemám.vždy byli vztáhlé.letos jsem do okna instaloval diodovou 5W žárovku, krerá svítí od 7 do 19 a je zatím po vytahování.sebechvála smrdí a proto se musím přiznat že moje práce je letos jen... celý příspěvek >
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 7.2.2016
jěště včera ráno bylo bílo.dnes jsou dva stupně a fučí.za oknem prima milos
Zacatek unora a tulipany rostou, 5.2.2016
to mate prima u nas je bílo. milos
Růst, 20.12.2015
nic si z toho nedelejte me letos loni sazene stromky vubec neprirostly.bydlime na kopci na cervenym pisku a i kdyz jsme obcas zallevali a prubezne hnojili tak prirustky asi do peti centimetru.starsi stromky skoro normalne dorustaji i kdyz letos... celý příspěvek >
Určení odrůdy jabloně, 17.11.2015
takovy rubin mam z jaromere taky.jeste ted je tvrdy jako sutr
Skleník Volya LLC 2Dum - máte ho?, 1.11.2015
tak zkuste místo doomu strelku ta nema plochu ale je do spice.na videu napadlo vice nez pul metru mokryho snehu najednou.odkud jste strelku mam na zahrade milos
Letní jablka dozrávají, 10.8.2015
to mate prima.u nas maji letni jablka velikost orechu a jsou na stromech uschla
Ochrana kiwi proti kunam, 19.6.2015
uz nekolik let mi kiwi vykvete nasadi spoustu plodu a nesklidim vubec nic.vse sklidi kuny a ptaci.sousedum taky.vlasy o podobne odpuzovace nefunguji.pod site vlezou taky.kdyz kunu vyrusim utece na strom nebo na podbiti strechy potom se vklidu... celý příspěvek >
Nemoc třešně Regina, 7.6.2015
mam stejny problem.stare tresne na sadu.nikdy nemulcovano.projevuje se na zacatku jako dirkovitost, potom shnije vsechna uroda.dve nejhorsi jsem porazil a spalil.nyni se problem objevil na sladkovisni.velke 8metrove stromy nemam jak osetrit... celý příspěvek >
Co to je? Pomůžete?, 18.5.2015
okrasny hloh
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika