Příspěvky uživatele - 248.96

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazení růže, 5.7.2015
Hurá! A to jsou pěkné pařáky .           Lída
Jsem zahradkar zacatecnik a mam spousty zvidavych dotazu, 5.7.2015
Záleží i na půdě. U nás, kde je kousek pod povrchem písek, se musí zalévat všechno. Pokud chceme na starých stromech slušnou úrodu, tak i ty.  Růže stačí 1-2x týdně, ale důkladně, koření hluboko. Pokud máte nevysychavou zem, máte nyní... celý příspěvek >
Nízké karafiáty, 5.7.2015
Škůdce neznám, ale pokud to máte vytrvalé karafiáty, tak ty kvetou v roce jen 1x. Odkvetlé květy také odstřihuji, vč poupat, na kterých je vidět, že zasychají (nikdy jsem to nijak neřešila, kvetou i tak bohatě). Znovu ale kvetou až příští... celý příspěvek >
Základní sestava hnojiv a postřiků, 5.7.2015
Rohovina je vynikající do truhlíků, to pro borůvky můžete použít pro všechny kyselomilné. Ta jednosložková vychází dnes dráž, než Cererit. Jen pozor při koupi Cereritu, ne všechny Cererity obsahují i stopové prvky (záleží na výrobci - musí to být na... celý příspěvek >
Základní sestava hnojiv a postřiků, 5.7.2015
Na hnojení kromě hnoje a kompostu používám hlavně Cererit (skoro ke všemu), močovinu (trávník, květák, zelí, kapusta - ty jen ze začátku), ledek vápenatý (česnek, cibule), pro kyselomilné rašelinu. Postřiky Kuprikol (broskev, brambory, jahody),... celý příspěvek >
Clematis - vadnutí, 5.7.2015
Dolomitický vápenec prodávají. Možná by šlo zkusit rozdrcené vaječné skořápky.           Lída
Česnek jako cibule, 5.7.2015
Pokud je zasadíte, budete mít příští rok hlavičku dělenou na stružky. Běžně se takto pěstuje česnek z pacibulek. Sklizeň pacibulek z květenství - výsadba - nedělené hlavičky - výsadba - hlavičky dělené na stroužky. Používá se k ozdravění sadby. Už se... celý příspěvek >
Pivoňky - staré odrůdy, 4.7.2015
Mrkněte na adresy, co mám v záložkách: semechki.ru Peonies Current stocklist Paeonia The Peony Database ..a také HelpMeFind...            Lída... celý příspěvek >
Angrešt se nedaří, 4.7.2015
Mohu se zeptat, co to máte za odrůdy, že jsou tak dobré? Jinak kompost použitý při výsadbě čehokoliv vydrží zásobit živinami tak ten první rok, co se nehnojí, pak už je potřeba živiny průběžně dodávat.  Lída
Spařený angrešt, 4.7.2015
Letos zatím ne, ale loni nebo předloni také, angrešt a částečně i rybíz - doslova uvařený... Viděla jsem už i jahody uvařené na černé textilii.          Lída
Angrešt se nedaří, 3.7.2015
Dejte na zimu odleželý hnůj nad kořeny - kolem stromku .  Dávám každý rok před zimou kompost a zjara cererit, rostou v pohodě.  Lída
Prosim pomozete s identifikaciou, 3.7.2015
Je to jednoletka, ale nenechte si ji vysemenit!!! To byste měl příští rok víc ježatky než ostatní trávy. Musíte často sekat, aby neudělala semena.  Lída
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 2.7.2015
Podle RL portálu by to měl být začátek letu motýlků 2.generace...       Lída
Veecot (*Vineland, Ontário), 2.7.2015
Veecot měl bratr, než mu odešla na monil.úžeh. Plody celkem bez chuti a hlavně poměrně suché, skoro žádná šťáva. Možná na kompot, na jídlo ne. Lída
Škůdce na růžích, 1.7.2015
Ty skvrnky na listech - připadá mi to, jako kdyby na kapky vody na listech svítilo ostré slunce...           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika