Příspěvky uživatele - 202.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stopy ve sněhu, 1.1.2015
Také bych potřeboval poradit ohledně stop ve sněhu (alespoň někam nasměrovat). Zítra možná dám foto. Je to něco většího co přeleze plot 150 cm, skočí do sněhu a pak uhání tryskem, kdy doskoky jsou 150 až 200 cm a přeleze opět přes plot. Není to ale... celý příspěvek >
Řez třešně, 25.12.2014
Jsem téhož názoru, že to bude něco jako "topol". Všechno bude růst kromě těch 3 zakládajících větví. Ty už zakrní. Podle mne i hluboký řez už nepomůže resp. nějak zásadně neovlivní to nejnižší patro. Má pravdu i ten, kdo říká ponechat tak. Časem se... celý příspěvek >
Postřiky jabloní, 28.11.2014
Četl jsem údaj z bývalé NSR, že na odrůdu GLOSTER 69 bylo aplikované celkem 26 postřiků.
Jaké staré odrůdy na zahradu?, 27.10.2014
Starkrimson jsem vyřadil pro jeho "nechuť". Nejlépe to v pomologii vyjadřuje slovo "fádní".
Jak zprovoznit pumpu, 26.10.2014 Obsahuje fotku
Pozice 30 je zátka.
Jak zprovoznit pumpu, 26.10.2014
Kdyby bylo foto zblízka, tak tam najdeme zaslepovací otvor na té hlavici.
Jak zprovoznit pumpu, 26.10.2014
-Zjistit kolik metrů od poklopu je hladina vody -Nalít do studny několik litrů vody a začít pumpovat - Po nalití vody a odtažení poklopu zkontrolovat zda necrčí voda bokem z trubky - také zkontrolovat zda táhlo (tenká tyč) není odpojena... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika