Příspěvky uživatele - 4.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupě bubnové sekačky na louku 0,5 ha, 23.5.2016
Já bych půl hertaru a třikrát do roka už pěšky sekat nechtěl.
Jakou z těchto sekaček vybrat, 29.4.2016
Dobře se zde dohadujete o želvě se zajícem. Že tam ten výrobce něco takového vůbec dával obzvlášť, když některé motory díky konstrukci či karburaci prostě nezvládají volnoběžné otáčky, proto běží v jakých si snížených a určitě ne pracovních otáčkách... celý příspěvek >
Vari Honda190 nedává jiskru, 21.4.2016
Jen pro doplnění, to, že to kope neznamená, že je zapalování v pořádku. Spousta jich kope, ale nefunguje.
Hecht 7100, 23.3.2016
Jsem rád, že se našel někdo, kdo se přihlásil k vlastnictví tohoto strojku. Je-li to ve Vašich silách či možnostech a pokud sem ještě zavítáte, chtěl bych Vás požádat o dvě míry. Chtěl bych šířku šestihranu,  tak že míru dvou... celý příspěvek >
Záhradný traktor do 60000, 18.2.2016
Jsem rád, že s vyvracením fám o "tlakovém mazání" motorů nejsem sám a že přítomnost olejového filtru nutně neznamená, že je motor tlakově mazán. Tedy alespoň až na vyjímky, ale v drtivé většině motorů byť s filtrem v zahradních trakotrech nejsou... celý příspěvek >
Záhradný traktor do 60000, 17.2.2016
O jakém tlakovém mazání motoru je zde řeč?
Náhradní díly na motor honda gxv 160, 25.1.2016
Dobře, neřešme cenu a co třeba Hondastroje.cz?
Bobík - SG 950 elektrocentrála 720 W, 12.1.2016
Stejně to nechápu.
Volné uložení ložiska, 8.1.2016
Já bych se chtěl zeptat, jestli jste někdy opravil byť jednu pilu pomocí cínování, chromování a nebo úpravou díry strojním obráběním a výrobou vložky pro ložisko. Takže opravil jste těmato způsoby alespoň jednu pilu? Já si myslím, že nikoli zase... celý příspěvek >
Pomožte s výběrem rotavátoru, 8.10.2015
No a 11.107 zase píše, že není třeba uzavírat uzávěrky k tomu, aby na obě kola byl stejný tah. Na koncích se pak logicky nemusí s uzávěrkama manipulovat, Je to tak těžké pochopit?
Univerzální pila, 7.9.2015
Vy ani netušíte, v čem se ty kategorie pil liší, protože souhlasím s tvrzením, že každá pila dnes potřebuje čerstvou směs paliva a údržbu taky. Nebo je snad rozdíl mezi čištěním hobby pily a profi? Já bych řekl, že se musí vyčistit obě.
Univerzální pila, 7.9.2015
Přesně, já už si to říkal včera, ale nějak se mi nechtělo nic psát, protože se mi to celý zdá divný. Jó 391 to teda bude kauf!!! Lehká univerzální pila
Vari návěs, 3.9.2015
Směrodatné není vyjádření ministerstva vnitra, ale ministerstva dopravy, které má v kompetenci zrovna onen zákon o provozu na pozemních komunikacích. No a to ministerstvo konkrétně k probírané tématice již stanovisko dávno zaujalo. Tedy všechny... celý příspěvek >
Vari návěs, 3.9.2015
Vymezení rajonu a času je jinak řečeno "zvláštní užívání komunikace".  To ale není v případě Vari potřeba. Jak a kdy používat Vari už vymezuje ono schválení pro provoz na pozemních komunikacích. Na dopravku se musí snad jen v případě, že majitel... celý příspěvek >
Vari návěs, 2.9.2015
To se tady budete zabívat i legislativou? Odjakživa je Terra a potom i Vari schválená pro provoz na pozeních komunikacích třetích a nižších tříd za nesnížené vyditelnostia za dalších podmínek. Dnes se vystavuje technické osvěčení a povinné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika