Příspěvky uživatele - 103.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plazivý plevel - identifikace, 24.5.2015
pravdepodobne vrbina penízková...
Vadnoucí rajčata, 21.5.2015
prave, ze ten onen povrch u zeme budou spory onech hub
Choroba viniča, 21.5.2015
a hálčivec, často jsem je míval najednou, ted uz mam drave roztoce a je po nich
Vadnoucí rajčata, 21.5.2015
nebude to tedy sklerotiniová hniloba?
Choroba viniča, 21.5.2015
no samozrejme, je tam vlnovník...
Vadnoucí rajčata, 21.5.2015
chtelo by to foto, muze to byt i houbova choroba v pude, foto by pomohlo, jak vypadá krček rostliny??
Rajčata pro sezónu 2015, 15.5.2015
tak vazeni, myslim, ze dnesni predpoved se meteorologum velmi nepovedla, puvodne melo byt 9-10st, aspon u nas, nakonec me vzbudila sms z foliaku ve 3hodiny že tam je 4.9st, takze jsem radsi nakryl venku vyklicene okurky a mudouly, nakonec nemrzlo,... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2015, 14.5.2015
já si pockam do pondeli a pak to vysadim, tech par dnu hezky ve foliáku vydrzi urcite lip, nez kdybych je zitra vysadil, okres Bejrut.)
Rajčata pro sezónu 2015, 12.5.2015
já jsem se zalekl predpovedi a tak vse vysadim asi az po vikendu - má byt pomerne chladno a tech 5 dní me nevytrhne, navic dnes se sem sune nejaka sibérie a v Nemecku padaji i kroupy takze jsem jedine rád, ze jsem nevysadil
Co je to za keř? je ovocný?, 10.5.2015
kanadská borůvka Vaccinium corymbosum
Jaký malotraktor na zahradu, 10.5.2015
muzete mi prosim doporucit nejakou znacku malotraktoru, se kterym jste spokojeni? ma predstava je hlavne pro rotavatorovani pred setim a vysadbou na 0.5ha a pak na rotavatorovani foliovniku -3.5 x 30m, uvazoval jsem nad Kubotou, ale necham si rad... celý příspěvek >
Vaše nejoblíbenější top odrůda angreštu, 9.5.2015
Zlatý fík je opravdu super, ale jen co se tyce chuti, padli jej take miluje... jinak rezistentní odrudy jsou prislibem do budoucna, prozatim mi chutná nejvice Remarka
Název stromu, 7.5.2015
Lída ma naprostou pravdu, tůje jsou také jedovaté, navíc nová ruj je docela drahá..
Název stromu, 7.5.2015
je to tak: ruj vlasatá, uzasny keř, prave nam venku kvete
Rajčata pro sezónu 2015, 5.5.2015
hm..to je trosku z ruky k nam na Berounsko
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika