Příspěvky uživatele - 216.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadská borůvka, 11.12.2014
tak je to napsané na štítku tak doufám, že jde o kanadskou borůvku, a jsou v pořádku, dokonce se i rozrostly od jara jen si myslím že asi nebudou plodit, tak já se je pokusím přesadit, jen teda nevím jestli opravdu teď co když začne mrznout?
Kanadská borůvka, 11.12.2014
Dobrý den, letos na jaře jsem si zakoupila sazenice dvou kanadských borůvek. Ptala jsem se paní která mi je prodávala jestli je třeba je nějak speciálně před zasazením připravit půdu, řekla mi že né. Dala jsem je tedy normálně do země a přikryla... celý příspěvek >
Bambusová rohož, 10.12.2014
do ted jsme měli na plotě taky takovou zelenou plachtu, vydržela asi tři roky ale ted uz je větrem hodne potrhana, tak jsme chtěli neco odolnejsiho
Bambusová rohož, 10.12.2014
Dobrý den, chtěli by jsme si kolem plotu dát bambusovou rohož, aby nám do zahrady nekoukali kolemjdoucí a aby jsme to měli hezké. Oplatí se do toho investovat? Jak dlouho takový bambus vydrží, jak ho udržovat, připevnit a jaký je lepší štípaný nebo... celý příspěvek >
Kdy založit trvalkovy záhon, 25.8.2014
Dobrý den, chtěla jsem se poradit. Letos nám dostaveli bazén a ja bych kolem něho chtěla založit trval kovy záhon. Je mozné ho založit ještě ted nebo to nechat na jaro. Chtěla jsem do nej zasadit i cibuloviny a ty se sadi na podzim. Dekuji
Bougainvillea množení a zimování, 25.8.2014
Taky by mne zajímalo jak přezimovat bougainvilli a jestli je mozné ji nějak ostříhat nebo az na jaře.
Nova tráva, 27.4.2014
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Letos mame v planu kopat na zahradě bazén a tou hlínou srovnat zahradu a zasit trávu. Představuji si to tak ze se stávající tráva poseka a na to se naveze hlína, kterou srovname terén a co pak nejaky herbicid a... celý příspěvek >
Rybíz, 24.2.2014
Opravdu nikdo neví jestli ho mam ostříhat :(?
Rybíz, 23.2.2014
Dobrý den, potřebovala bych poradit. Minuly rok na jaře jsem zasadila dva keře červeného rybizu. Momentálně mají každy tři větve. Mam s nimi letos na jaře neco delat např. Stíhat? Popřípadě jak a kdy. Moc děkuji
Hořcovy stromek, 16.1.2014 Obsahuje fotku
Tak tady je drobek
Hořcovy stromek, 16.1.2014
Paní mi napsala ze tento horcovy stromek ma záštipnuty hlavní výhony aby z nej byl kerik, což jsem jako začátečník nevěděla protože sice uvedla ze se jedna o ker ale na obrazku měla stromek :(. Takze ted uz z nej stromek nepůjde udelat? Pomůže kdyz... celý příspěvek >
Hořcovy stromek, 15.1.2014
Přišel mi horcovy strom, teda spis kerik. Ma tři výhony, muzu nechat ten prostřední a záštipavat ho do koruny aby z nej byl stromek, přežije to? Výhony mají cca 20 cm. Pokud ano co s nim dal? Prosadit nebo nechat. Děkuji
Terasa na západ, 27.12.2013
Dobrý den, potřebovala bych poradit čím osazet truhlíky na terase, která je na západ. Slunce tam svítí cca od 13:00 do 18:00. Dekuji
Bílá rasa a krmivo, 15.4.2012
dobrý den, taky shaním nějaké granule pro BŠO a na cvičaku mi poradily granule TRAINER. K9 taky nejsou spatne ale je mezi nimi pry rozdil rady K9 byly v minulosti dobre granule pak je koupila jina firma a uz nejsou tak dobre a za cenu K9 ktere jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika