Příspěvky uživatele - 44.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 8.9.2008
Super recept upně jsem z toho dostal hlad :-) Z.M.
kde sehnat kameny na skalku, 8.9.2008
Lom Bzová, nebo firma Kamenex z Luhačovic. Není to nic levného Z.M. ceny jsou na internetu
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 2.9.2008 Obsahuje fotku
foto
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 2.9.2008
Jsou to plnokvěté petunie průměr květů 6-10cm jsou z vlastního výsevu a nádherně voní. Vložím sem foto celého truhlíku. Z.M.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 1.9.2008 Obsahuje fotku
další... Z.M.
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 1.9.2008 Obsahuje fotku
Přidám taky pár kytiček škode jen, že během dovolené dostaly zabrat mohlo to být lepší. Z.M.
Křovinořez stávkuje, 22.8.2008
Jen mě napadlo: a co žebrování na válci a hlavě je čisté?
Chilli papričky - pěstování v květníku, 20.8.2008
Holky z práce pěstují na okně v truhlíku na JV straně... truhlík 40cm v něm 3 rostlinky a plody už jsme posbíraly skoro všechny cca 60ks minipapriček v délce 5 cm pálivost značná... na veký hrnec guláše maximálně 1/2 papričky a je to jak břitva. O... celý příspěvek >
Jak napojit čerpadlo (zasuvku) ve venkovnim prostredi?, 19.8.2008
Jistič není dobrá volba. Je nutné použít proudový chránič. Ještě dodám NEPODCEŇUJTE elektřinu život ani zdraví vám nikdo nevrátí. Z.M.
Problém s motorem Briggs, 18.8.2008
Hlavně doporučuji vyfotit sestavu pružin před demontáží. Některé motory BS špatně fungují při nižší hladině paliva v nádrži. Svíčku jste zkoušel vyměnit? Z.M.
Oprava prorezlého šasi sekačky údržba motoru, 18.8.2008
Díky za pochvalu. A k těm nákladům: rajčata, jablíčka atd. nepěstujeme kvůli tomu zda se vyplatí, ale proto, že nás to baví, pro relax a zejména pro znamenitou chuť vlastních výpěstků. Z.M.
jednoosák výroba samodomo koncepce, úpravy, návrhy, 18.8.2008
Na co všechno používáte váši frézu? Používáte ji i na orbu? Pošletě prosím nějaké fotky. Díky Z.M.
Jak se zbavit tesaříka krovového?, 15.8.2008
lignofix i-profi, dle návodu
jednoosák výroba "samodomo" koncepce, úpravy, návrhy, 12.8.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupil jsem jedoosý malotraktorek /frézu/ domácí výroby. Konstrukce je řešena následovně: převodovka Škoda motor JAWA 250 kola "šípáky" na 12" litinových discích. Konstrukce je opravdu pevná. Koupil jsem ho jako nefunkční nicméně jsem... celý příspěvek >
Jak se vám líbí mé broskvičky?, 31.7.2008
Opravdu moooooc krásné. Mám několik otázek jejihž odpověď bude zajímat jistě i ostatní diškutéry. Jaká je to odrůda? Takto plodí každý rok? Jak se o ni staráte myslím užití chemie či je to BIO? Z.M.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika