Příspěvky uživatele - 216.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 26.2.2015
Takže další chránič asi opravdu nemá smysl. Máme novostavbu RD z roku 2006 a tehdy, když se dělaly ei rozvody, nikoho nenapadlo, že bude někdy potřeba sólo "zahradní okruh - koupací jezírko" se svým chráničem. Důležité je, že je tento okruh chráněný... celý příspěvek >
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 25.2.2015
Tak to jo. Tímpádem to je v pořádku a bez chrániče se obejdu. V případě koupání v létě stejně celý okruh odpojím, pro jistou jak se říká...
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 25.2.2015
Ještě jeden dotaz. Na co je vlastně zapotřebí další (druhý) proudový chránič, když je celá větev (kam se chci připojit) již proudově chráněna? Jde mi o to, že celý můj rodinný dům má proudový chránič, z něho jde větev (pod jističem) do zahradního... celý příspěvek >
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 25.2.2015
Bohužel InScenio je už doma pod střechou... Na ten dálkový Master jsem taky koukal, ale řekl jsem si, že to když tak budu vypínat ručně. Ona je cena Masteru pomalu trojnásobná oproti InSceniu.
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 25.2.2015
Ještě jeden dotaz pro znalce. Stačí proudový chráníč 25A, nebo je zapotřebí větší kapacita (např. 40A)?
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 25.2.2015
Děkuji za rychlé reakce. Přesně tak, jednalo by se jen o filtraci s UV lampou, čerpadlo a vzduchování. V budoucnu možná ještě nějaké nenáročné osvícení.
Venkovní zásuvka Oase InScenio 230 - jaký přívodní kabel?, 25.2.2015
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda má někdo tuto venkovní zahradní zásuvku doma? Jedná se o zásuvku Oase InScenio 230 (4xzásuvka). Jak jste řešili přívodní kabel, popřípadě jaký typ kabelu nebo nemáte nějaké tipy a triky? U mne se jedná o... celý příspěvek >
McCulloch M125-97TC zahradní traktor, 21.10.2014
Můžu potvrdit první brzkou výměnu oleje! Já ho měnil (rada prodejce) cca po osmi až deseti moto-hodinách. Byl už černej jako bota! :-/ Také plánuji další výměny co 25 moto-hodin.
Jak zpřírodnit břeh foliovaného jezírka, 12.9.2014
Ano - "obvykle se doporučuje... obvykle se ukončuje atd." Problém je v tom, že né všichni máme stejné podmínky při zakládání jezírka. Bohužel mám stejný případ ukončení jako zadavatel otázky! Mé důvody pro zvýšení břehu (hrázky) cca o 25-30cm jsou... celý příspěvek >
McCulloch M125-97TC zahradní traktor, 11.9.2014
Dobrý den, taky jsme to zkoušeli vymývat přes tu rychlospojku a zahradní hadici. No úspěšní jsme nebyli! Takže můj postup je při čištění takový: vzduchovým kompresorem důkladně vyfoukám prostor nad sekacím bubnem s noži (všede kde se dostanu -... celý příspěvek >
McCulloch M125-97TC zahradní traktor, 30.7.2014
No ale jak říkám, v této poloze šroubu má motor odstrašující chod a výkon - tuším, že motory mají mají štítek kolem 105 dB a to při té standardní zátěži (nebo při maximálních otáčkách? opravte mne kdyžtak), což na 1/3 plynu rozhodně není! Přeci... celý příspěvek >
McCulloch M125-97TC zahradní traktor, 28.7.2014
Tak jsem ještě projistotu prošel pár videí a např. Husquarna 126 CTH (stejný motor) tu plynovou páčku do polohy "zajíce a sečení" dává! To samé slabší model McCulloch M115-77TC. Prostě všechny zahradní traktory, co jsem odpozoroval, tak jim to... celý příspěvek >
McCulloch M125-97TC zahradní traktor, 28.7.2014
Dobrý den, jsem majitelem tohoto zahradního traktoru, který pohání motor Briggs and Stratton Series 3 Powerbuilt™ 3125 - 344cm3. Tento motor má mít hrubý výkon 12,5 koňských sil při 3600 ot./m. Tento traktor má mít ovšem přednastavené otáčky na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika