Příspěvky uživatele - 183.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stínící clony na plot, 7.2.2016
Soused si nepřeje abychom mu na plot vůbec nic nedávali to aby měl o nás neustále přehled co děláme, kdy přijdeme, atd. je velmi agresivní a sprostý a to je si představte pan Ing. soused už v důchodu. Když klepu chvíli běhounek z chodby venku na... celý příspěvek >
Stínící clony na plot, 6.2.2016
Zdravím, rád bych Vás požádal o radu. Plánuji že si pořídím stínící clonu na plot ale problém je v tom, že plot je souseda. Poradil by mi někdo prosím tady, co bych si měl vyrobit   nebo koupit nějaký krátky plutek do 4m abych mohl připevnit tu... celý příspěvek >
Domácí vodárna nebo ruční pumpa (na 4 m kopaná studna), 26.7.2015
Omlouvám se za případný překlep. Valda
Domácí vodárna nebo ruční pumpa (na 4 m kopaná studna), 26.7.2015
Dobrý den, máme na zahradě starou studnu kterou jsme si nechali nedávno skolaudovat protože máme na zahradě květiny a túje. V současné době zaléváme vodou městskou zhruba tak 20 konvy denně po deseti litrech, ale dost šetříme protože nám to leze do... celý příspěvek >
Jaký okrasný keř vysadit vedle tújí v předzahrádce, 25.6.2015
Spoustu návštěv rada žádná.  To mě mrzí.
Jaký okrasný keř vysadit vedle tújí v předzahrádce, 14.6.2015
Zdravím, do předzahrádky jsme vysadil šest tújí 100 cm zbylo mi ještě místo pro dalších šest okrásných keřů. Můžete mi prosím, poradit jaké okrasné keře vysadit aby to ladilo k tújím?   Přemýšlel jsem zda by se vedle šest tújí hodil  buk-... celý příspěvek >
Živý plot jak ho zpestřit, 14.5.2015
Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o radu. S dcerou jsme vysadili živý plot túje occ. smaragd 20 ks a rádi bychom ještě vedle túji něco vysadili do záhonu něco nenaročného. Délka záhonu bude 25 m pás 80 cm můžete nám prosím poradit co bychom do toho... celý příspěvek >
Záhonové obrubníky, 1.5.2015
Dobrý den,  prosím o radu a zkušenosti. Mám na zahradě záhon dlouhý 25m a široký pás 80 cm jelikož nejsem na tom dobře finančně, tak jsem požádala dědu, aby nám místo betonových obrubníku natřel lakem prkna   abychom ty prkna použili místo... celý příspěvek >
Jak zabránit zvídavým pohledům, 6.10.2014
Díky je to SUPER.  Valda                Jak je vidět, tak zde jsou opravdu dobré rady a nápady. 
Jak zabránit zvídavým pohledům, 6.10.2014
Zdravím, díky moc za za dobré náměty určitě si z toho něco pořídim vypadá to dobře. Díky všem Valda 
Jak zabránit zvídavým pohledům, 5.10.2014
Dobrý den, ještě jsem se informoval v jednom obchodě ohledně přenosných paravanů, tak mi sdělili že bych si měl pořídit stinicí clony ale nevím jak to mám zabudovat když plot je souseda a než vyrostou tůje tak bych chtěl mít na své zahradě soukromí... celý příspěvek >
Jak zabránit zvídavým pohledům, 3.10.2014
Dobrý den, potřeboval bych prosím poradit. Máme zahradu u prostřed mezi dvěma sousedy. Z jedné strany máme plot společný tam jsme si dali rákos a z druhé strany je plot souseda. Jelikož jsme chtěli zabránit zvídavým pohledům, protože nás neustále... celý příspěvek >
Stíníci clony, 16.7.2014
Dobrý den všem, chtěla by Vás poprosit o radu. V dubnu jsem vysadila túje 100cm 30ks a než túje vyrostou, tak bych potřebovala zatím si dát stiníci clonu abychom měli soukromí před zvědavým pohledům. Ale nevím, co zatím vymyslet, než vyrostou túje.... celý příspěvek >
Betonová skruž, 30.6.2014
Dobrý večer, zajímalo by mě když ta skruž nemá žádný dno a spodek se vybetonuje a přidá se do betonu vodní sklo, jestli to dno slouží jako nepropustná izolace a po napuštění vody plné skruže zda se tam voda udrží, a nebude se strácet. Chtěl bych se... celý příspěvek >
Betonová skruž, 30.6.2014
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o radu. Mám na chalupě starou betonovou skruž průměr 120 kde tam nebydlím ale pouze tam jezdím rekreačně jednou za měsíc. Dávám si zahradu do pořádku a zatím mě nic nenapadá co s tou skruží na co by se mi mohla... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika