Příspěvky uživatele - 167.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Včelky samotářky, 6.4.2014
Stále jsem se ale nedověděl, jaký průměr by měly mít otvory pro včelky. Někde se uvádí. že asi 5 mm, ale prý existují u nás i včelky o velikosti 3 mm. A musí být trubičky rovné? Zkusil jsem nastříhat zahradní hadici a kousky jsou mírně zahnuté.... celý příspěvek >
Včelky samotářky, 6.4.2014
Tak to je pro mě novinka, že existují domky i pro čmeláky. To jsou zdatní opylovači i za špatného počasí.
Včelky samotářky, 5.4.2014
Zdravím! Chtěl bych se zeptat, zda máte někdo na zahradě domek pro včelky samotářky. Zajímaly by mě vaše zkušenosti s nimi. Prý je to velmi jednoduché. Včelky si domek najdou a nastěhují se tam. Jaký má být průměr otvorů nebo trubiček v domku? Za... celý příspěvek >
Zahájení roubování, 5.4.2014
Dnes jsem to zkusil znovu. Šlo to podstatně lépe. Ono už ani není zbytí, rouby už se probouzí.
Zahájení roubování, 3.4.2014
Jaký problém může být v kořenech? Je to Rubín a dost bujně roste. Právě se začíná zelenat.
Zahájení roubování, 2.4.2014
Včera jsem zkusil roubovat za kůru jabloň, ale kůra se ještě třepí, takže to vidím tak za dva týdny. Žiju v severních Čechách- Novoborsko. R.B.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika