Příspěvky uživatele - 222.63

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Enterprise, 28.3.2014
Opět Vás zdravím p.Palo Berete to poctivě... chválím. Netušil jsem, že už to máte tak vymakané. Já mám sklep na ovoce součástí domu, který jsme před 3 roky koupili.  Dveře ze sklepa vedou do malé místnosti, ze které se dalšími dveřmi jde... celý příspěvek >
Enterprise, 27.3.2014
Zdravím Palo! Taky budu řešit ochlazování pivnice a mám představu takovou : Do odvětrávacích trubek (mají prům.100mm) dám malé a málowatové ventilátorky, co se prodávají do počítačů. Tyto se budou zapínat podle časovače na noc. Časovací... celý příspěvek >
Odrůda Admirál, 4.3.2014
Jak jste přišel k číslu 300mm srážek? Díval jsem se na seriozní vebové stránky města UH.Hradiště a roční úhrn je 600mm. Ale pravda je že plody sú v létě a to je těch 300. První tři roky budu vozit vodu autem-a pak by si měla poradit podnož (podpník)... celý příspěvek >
Odrůda Admirál, 3.3.2014
Jedl jsem 1 plod v půlce února z nížiny Veselí nad Moravou a budu ho sadit. Doporučuji.Kdo má rád chuť rodiny Rubín, tak je to OK. Nekoštoval jsem Bohemii, ale co vím je to v chuti prý to samé co Rubín. Admirál je méně sladký ale tím víc jeho... celý příspěvek >
Majorita, 21.2.2014
Jakou měla slupku, co se týká té chlupatosti jak je psáno v ýše? Uvažuji o této odrůdě, protože by mohla přežít i u mě. Prý je odolná. Díky Tibor.
Pink Lady, 19.2.2014
Díky za reagování, ale přesto prosím o upřesnění. Mě se teď jevil plod ze zdejšího podnebí (a mladý stromek) moc tvrdý a kyselší. Tak, že by se dal jíst odhadem za měsíc nebo spíš dva. Teď jen pro drsňáky. Pro laika vypadá, že ani nedojde.  Kdy... celý příspěvek >
Pink Lady, 18.2.2014
Díky za rozepsání pane Pa'lo. Na výsledky degustací se dívám jako na pouze (iba) orientační. Teď jsem 3 dny ochutnával jablíčka od p.Tondy a mám následující poznatky:  1) Jsem rubínový.    2) Pozdní Pink Lady bude myslím moc... celý příspěvek >
Odrůda Admirál, 17.2.2014
Dnes, v půlce února jsem ochutnal Admirál od pana Tondy (Veselí nad Moravou) a je to paráda. Sladkost a kyselost jsou v rovnováze, šťavnatosti je dost, ale hlavně je svěží. Řekl bych, že jablíčko bylo utrženo ze stromu maximálně před měsícem! ... celý příspěvek >
Pink Lady, 15.2.2014
Můžete prosím popsat vlastní zkušenost se Shalimarem. Chci jej zasadit spolu s Admirálem jako poslední na konzumaci. Co můžu čekat od chuti a jak myslíte že vydrží v průměrně kvalitním sklepě? Díky Tibor.
Pink Lady, 12.2.2014
Ano, budu uvažovat. Shalimar pěkně popisují v "pomologiích" prodejců na netu. Ale co teď zvolit jako pozdní(poslední) odrúdu? K jídlu na únor až březen možná i kousek dubna?  Zvažuju Admirál, Shalimar a Pink Lady.  Máte prosím pane Tondo... celý příspěvek >
Pink Lady, 11.2.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den pane Pa'lo i p.Tondo. Jsem z UH a před měsícem jsem získal zahradu pod Rochuzem. Po čtení zde musím koupit Pink Lady. Ale co mě poradíte za podnož? 230m n.m, sucho, světle hnědá a spíš drobivá hlína, mírný sklon na JZ. Ale od severu... celý příspěvek >
Kterou letní jabloň?, 7.2.2014
Ve svých 42 letech jsem teprve ted nastartoval svůj zahrádkářský život a co jsem doposud chutnal, tak jsem se příliš nezajímal co to je. Ale chutnal jsem a chutnal a pro sebe posuzoval a můžu odpovědně říct, že Rubín je pro ty co mají rádi tzv. střed... celý příspěvek >
Kterou letní jabloň?, 4.2.2014
Ke všem: (tedy téměř) Děkuji za příspěvky. Za cenné rady, co byly konkrétní a s upřesněním. Vážím si toho. Dál už snad netřeba psát v tomto vlákně ať se další čtenáři -začínající ovocnáři- nemusí prokousávat příliš mnoha informacemi. Díky a těším... celý příspěvek >
Kterou letní jabloň?, 23.1.2014
Chápu to správně, že Mantet vůbec nestříkáte..? Jak dlouho prosím trvá, než zmoučnatí? Ve sklepě, který tou dobou ještě není vychlazený (tj.16'C)
Kterou letní jabloň?, 22.1.2014
Díky za tip. Máte s ním vlastní poznatky? Díky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika