Příspěvky uživatele - 90.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stiga Estate 3084 s hydropohonem Hydro Gear, 15.8.2014
Nedělámi si iluzi o tom, že Stiga v této cenové kategorii bude nějaký značkový a kvalitativní zázrak. Ale předpokládám (možná mylně) že Stiga, stejně tak jako řada dalších renomovaných značek, které byly známé a jsou v povědomí veřejnosti jako... celý příspěvek >
Stiga Estate 3084 s hydropohonem Hydro Gear, 15.8.2014
Ano souhlasím s vámi, že koupit v místě by bylo nejlepší. Ale ten prodejce je navázán na Garland, takže pokud se traktoru týká je to MTD a Cub Cadet a WERCO a to je HECHT. O Hechtu se zmniňovat nebudu, ale pokud se to týká MTD a s ním spojeného... celý příspěvek >
Stiga Estate 3084 s hydropohonem Hydro Gear, 15.8.2014
Zdravím čtenáře i přispěvatele do tohoto fóra, bylo mě 65 let, mám vyměněný kyčelní kloub a sekání cca 1500m2 v podobě běhání za sekačkou kolem našeho RD se mě proto pomalu "zajídá". Uvažuji o zahradním traktoru a došel jsem k tomu, že pro moje... celý příspěvek >
Jaký je skutečný výkon traktoru Stiga Estate 3084 H?, 12.8.2014
Dobrý den, protože jsem dotaz také vznesl na prodejce STIGY v ČR, odpověděl mě dnes přímo manager GGP CZECH REPUBLIC takto cituji: " Dobrý den, S výkonem je to následovně. Výrobce zástavby nám uvádí čistý výkon motoru 9,93 Kw, který je... celý příspěvek >
Jaký je skutečný výkon traktoru Stiga Estate 3084 H?, 11.8.2014
Dobrý den, uvažuji o koupi zahradního traktoru Stiga Estate 3084 H. Víte někdo a případně můžete vysvětlit jak je to s výkonem motoru tohoto zahradního traktoru s motorem Briggs&Stratton Power Built Series 3130 AVS? Někteří prodejci ve... celý příspěvek >
Mšice na rybízu, 14.7.2014
Mě někdo poradil lít ke stromkům angreštu a rybízu kávovou sedlinu. Že prý to je perfektní na růže. Tak jsem to vyzkoušela na růže i angrešt a jelikož jsem piják kávy mleté, všechen logr šel pod strojmy. Fakt to pomohlo.
Úhyn nosnic, 29.3.2014
Tak ta druhá to docela rozchodil, ale dnes jsem si všimla, že má na hřebínku bílé flíčky(jakoby postříkaný vápnem) a při dýchání chrčí.Co by to ještě mohlo být???!!!
Úhyn nosnic, 27.3.2014
Dobrý den, mám podobný problém, dvě slepice se jakoby zmenšují, ale žraly i snášely, minulý týden jedna už jen postávala, většinou na jedné noze a druhý den už ani nevylezla ven a odpoledne zašla, teď už je na tom stejně i ta druhá, ostatních 13... celý příspěvek >
Zničený skleník, 17.2.2014
mě ho třikrát rozebral vítr, tak jsem teďka koupil pattex a každou desku jsem objel lepidlem, tak uvidíme, zatim je to tak, že se o něj můžu opřít a a ani se nehne, uvidíme,co to bude dělat dál :)
Ředění slivovice, 23.10.2013
,,lavorovice"?asi ani nevíš jak se lavorovice dělá
Proč odešel kocourek a jak ho chytit?, 30.9.2013
Plně souhlasím... je to hloupost.Máme číču z útulku, hned byla kastrovaná a pak teprve mohla ven, byl jí necelý rok-zmapovaný terén má perfektně a je i dobrá myšařka, je stále v pohybu, ani nám netloustne... gaučovka z ní tedy určitě není.Naopak se k... celý příspěvek >
Ošklivé peří u slepic - jakoby odumřelé, 25.9.2013
Dobrý večer, chci se optat... koupila jsem krásné černé(peří mělo na slunci až modrozelený nádech) kuřice, pak začly nést, najednou se začaly jakoby zmenšovat... přemnožení čmelíků... myslím, že už je to dobré, ale slípky mají stále ošklivé, jakoby... celý příspěvek >
Malý, lehký křovonořez, 11.6.2013
Vážený pane xxx.xxx.55.111, nemám potřebu si vymýšlet a popisovat něco, co nemám. Možná vy se řídíte heslem "podle sebe soudím tebe", ale nechci s vámi polemizovat. Křovinořez jsem nevážil a údaje prodejců se občas liší. Otevřel jsem tedy Návod k... celý příspěvek >
Malý, lehký křovonořez, 10.6.2013
Dobrý den, 10 let jsem sekal křovinořezem OM 735. Měl obsah 35 ccm a výkon něco přes 1kW. Ačkoliv byl z Mountfieldu, za těch 10 let se nevyskytla taková porucha, která by vyžadovala servis a vše jsem si dělal sám. Byl lehký, i když měl ještě... celý příspěvek >
Jednoosy malotraktor z Mounfieldu či Vari/Terra, 27.5.2013
Zdravim majitele Vari, chci se zeptat zkusenych, jestli je mozne pouzit motor a zaci buben ze sekacky BDR-620 Lucina 65. Motor je HONDA GCV 190, takze stejny jako u Vari systemu, Melo by stacit koupit prevodovku, riditka a pak postupne prislusenstvi?... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika