Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lilkoviště 2014, 7.7.2014
Děkuji za pochvalu , měl jsem je v tunelu z bílé netkané (viz výše) a množství jsem letos omezil na šest kusů rostlin osvědčených odrůd.
Nemoc revy, 7.7.2014
V tomto případě se to spíše podobá šedé hnilobě. Na snímcích není patrné napadení stonků ale jen květů. Tady na snímcích jsou stonky zelené oproti zahnědlým při napadení plísní.
Co vaše réva? (2014), 7.7.2014
Hlava má dva kmínky a asi tři tažně, z nichž jeden má asi pět metrů. Na tomto tažni byly na každém výhonu dva střapce. Nepočítal jsem to ale bude jich kolem padesáti. Když nechám jen ty první tak jich bude polovina. No uvidím, je to divočák s hodně... celý příspěvek >
Strupovitost broskvoní, 5.7.2014
Na zahradě mám málo místa a tahle situace mi komplikuje chem. ošetřování. Např. tady mám kousíček od broskvoně okurky na vedení, a proto potřebuji sledovat OL. Na broskvoň je u Talentu 21 dnů ale např. na rajče jen tři dny. Je mi celkem divné že... celý příspěvek >
Plíseň na okurkách, 30.6.2014
I okurka napadená škůdci může vypadat na plíseň.
Co vaše réva? (2014), 23.6.2014
Já v takovém rozsahu také ne, nějaké to přemrznutí, sprchnutí v deštích, ale takové napadení plísní ještě ne. Ve vinařské prodejně mi potvrdili podezření na Peronosporu.
Co vaše réva? (2014), 19.6.2014
Bohužel peronospora může napadat stonky a květenství bez toho, aby byla pozorovatelná na listech. To byl i můj případ, v době kdy jsem nalezl první skvrny na listech tak již bylo květenství napadeno. Co nejdříve to ošetřím proti peronospoře, stonky... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 13.6.2014
Pokud jsou rajčata ve větraném foliáku nebo skleníku a nekondenzuje na jejich listech vlhkost, tak by problém s plísní neměl být. Pokud ovšem rostou ve společnosti vlhkomilných rostlin, např paprik nebo okurek, tak může plíseň nastartovat. To mohu... celý příspěvek >
Rajčata - divné zbarvení listů, 20.5.2014
Vemte lupu a prohlídněte zespod zda tam není sviluška nebo jiný škůdce.
Rajčata v květináči - Jaký květináč?, 19.5.2014 Obsahuje fotku
Dávám jen čistě zeminu z ryze praktického důvodu. Zeminu z květináčů následující rok přimíchávám k nové a pokud jsem tam míval kamínky tak zavazely. Samotná zemina je bez problémů, rajčata prosperují, tyčkové táhnu do dvou metrů. Přikládám snímky z... celý příspěvek >
Hnojení broskvoní, 15.5.2014
Díky.
Hnojení broskvoní, 15.5.2014
Vloni jsem je moc dusíkem nehnojil, protože měly malou násadu plodů rostly hodně do zeleného. Tohle jsem začal pozorovat po těch deštích v době odkvétání a rašení listů a je to čím dál horší. Mokro je téměř permanentní, zkusím nějakýten dusík. Mám i... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 14.5.2014 Obsahuje fotku
Zdravíčko přátelé "stolaři", chtěl bych ze zeptat, zda má někdo zkušenost s odrůdou Original. Vloni mi poprvé zarodila, sklidil jsem tři menší střapce, a má hodně bujnýn růst. Letos jsem očekával o něco větší úrodu a vypadá to že bude ještě menší.... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 13.5.2014 Obsahuje fotku
Dva metry? Tak to ji musíte mít ve skleníku. Zkoušel jsem ji tam jednou a díky teplu a zhoršeným světelným podmínkám se strašně vytahovala, i rozestupy mezi patry byly velké. Na snímku je Děvočka, ale není to moc vidět, pokusím se to doma nafotit... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?, 13.5.2014
Přesně tak, v květináči k ní dávám jednu tyčku doprostřed a čtyři další, ke kterým vyvazuji výhony, po obvodu. Rostlina mívá asi tak metr a půl.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika