Příspěvky uživatele - 133.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, 20.8.2014
OL Topasu by mi vyhovovala, použil jsem ho letos na révu. Stejně je zajímavé že na okurky, které se konzumují hned, je OL 3 dny a na révu nějaké 3 týdny.
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 19.8.2014
Každoročně mi úrodu ničí hlavně to mokro a deště, to je hlavní viník, dále velké rozdíly teplot. Co se týče chorob tak ani nedokáži posoudit co to vlastně je, septoriozy, hniloby, šedé plísně, hnědé plísně, žloutnutí listů nedostatek určitých prvků... celý příspěvek >
Plíseň révová nebo padlí?, 12.8.2014
Čau Wimpi, tak jsem vzal pár vzorků listů na konzultaci do VP. Potvrdili mi peronosporu na všech. Na mladých listech to "hoří" z obou stran, a bílé povlaky zespod jsou jen na spodnín straně starých listů, houba zde už neprorůstá pletivem. Nemělo... celý příspěvek >
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 30.7.2014
Problemy jsou hlavně doma v květináčích, na zahradě spíše potíže se slabým růstem asi poloviny výsadby, jinde rajčata nemám. O 90% naroubovaných sazenic melounů jsem letos přišel už v dubnu, takže výsadba víceméně jen na zahradě. Neustálé... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 25.7.2014
V takovýchto zákoutích u baráku budu révu tvarovat spíše na vertiko (vyjma pergoly), aby kolem mohl lépe proudit vzduch. Na tažních je to hodně husté a je problém to ukočírovat. Mirek
Je tohle nějaká nemoc?, 22.7.2014
Pozdě na postřik není, musíte šíření choroby omezit, je dle fotky i na listech. Úroda již sice letos nebude ale je to nutné. Takto poškozené střapce už úrodu nedají, zlikvidoval bych je. Mirek
Nemoc revy, 22.7.2014
Padlí révové, ošetřovat např. Falconem nebo Karathane pro úrodu i v příštím roce, takto poškozené střapce už bych ustřihl a vyhodil.
Hnědé špičky rajčat San Marzano, 22.7.2014
Každý týden postřik Wuxal Kalciem na list do doby než to zmizí. Je to otázka asi 3-4 týdnů, nic jiného nedávejte. Mirek
Lilkoviště, 21.7.2014
Larvy mandelinek.
Zálistky a tažně na příští rok, 14.7.2014
"Udělá" ale strojně, nikoliv pořádně. Proto je ve vinohradech stále více strojů, aby nahradily kvalitní práci brigádníků z východu...
Zálistky a tažně na příští rok, 14.7.2014
Pane Stando, a nemáte to náhodou obráceně?
Péče o rajčata, 11.7.2014
Rajčata jsem ven na záhon sadil hodně brzy nebo hodně pozdě. Ta co jsou brzy vysazená (skoré keříčkové odrůdy), ta již plodí a sklízím, ta pozdě již začínají pomalu taky zrát (některé soudky), ale co se týče chorob a poškození listů, tak ta pozdě... celý příspěvek >
Sladkaja děvočka?, 10.7.2014
To byla u Wipiho trošku nadsázka, u mě tvrdá realita (bohužel), ale zpět k tématu. Jedná se sice o záměny odrůd, ale např. přeborníkem ve špatném klíčení je právě jedna Vámi jmenovaná semenářská firma, a když to vezmu trochu okolo, tak ani ty ostatní... celý příspěvek >
Lilkoviště 2014, 10.7.2014
Počty nechávám na rostlině, jen sklízím zralé plody, rostlina si sama určí kolik zvládne.
Sladkaja děvočka?, 10.7.2014
Záruka pravosti není ani u doktora, natož u semínek.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika