Příspěvky uživatele - 20.52

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor do svahu, 23.7.2009
Hezké, ale s Partnerem sekám ještě prudší hup. Pravda, raději kousek toho krpálu sekám z kopečka abych odlehčil motoru.Pokud není po dešti a jsou slušné vzorky na z. pneumatikách není to problém. Hydro to zvládne.
Jaký stroj si koupit k údržbě zahrady 3.000m a luk 7000m2?, 21.7.2009
Jediné řešení je pokud budete sekat takhle velkou trávu nepravidelně, koupit maximálně silný mulčovač, aby jste nemusel trávu hrabat a odvážet..
Výběr tlakové myčky, 21.7.2009
Na mech bych volil něco silnějšího, alespoň  s tlakem okolo 130 barů.
Sekačka na vysokou trávu, 18.7.2009
Simerinky by to mohli být, ale většinou při tom motor střílí za studena do karburátoru do doby než se motor ohřeje na provozní teplotu. U MF jsem měl problém co popisujete, ale jednou to bylo asi přimíchaným topným olejem od prodejce   v... celý příspěvek >
Šestihraný řemen pohonu žacího ústrojí, 18.7.2009
Kdyby se vám tohle stalo u traktůrku s zubatým řemenem tak nejspíš praskne. Parkrát se mi to bloknutí stalo, ale dokud nepraskne tak to zatím neřeším.
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 18.7.2009
Pro : 72 223 U MF 70 se rychlost vůči pojezdu měnit dá zařazením 2. převodového pojezdového stupně, ale pro sečení to je absolutně nepoužitelné vzhledem k velkému odskoku rychlosti. 2. stupeň je pouze na ježdění s vozíkem po silnici. Naštěstí má 1.... celý příspěvek >
Sekačka na nerovný terén a vysokou trávu, 16.7.2009
Přesně tak.
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 15.7.2009
Taky jsem uvažoval o SO 160, ale jelikož vlastníme od roku 1968 stále funkční PF 62 tak jsem koupil před 8 lety starý koňský obracák na seno a přizpůsobili jsme ho k PF62.Na to, že je obracáku nejspíš tak 60 -70 let nadělá spousty práce.
Křovinořez stihl nebo hq, 15.7.2009
 Nějaký tip HQ od 40 cm3 výš.
Spolehlivý křovinořez, 15.7.2009
Husquvarna 235 R -  léta prodávaný a prověřený držák. Chytá super. Mohu vřele doporučit.
Výběr tlakové myčky, 14.7.2009
Z wapek bych asi šel do tipu profi nebo poloprofi WAP-ALTO P 160.1-15 B X-TRA za cca 12500 kč. Má mosaznou hlavu, tlak 160 bar při průtoku vody 650 h/ h.   Nebo Kranzle 125 + - oseklou verzi  na trubkovém rámu s tlakem 125 bar, mosazná... celý příspěvek >
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 14.7.2009
Tak má ještě lehčí život jako ta moje. Ta moje potvora se ještě na louku 500m vozí na valníčku na rikše z Jawy 250 , nemusí po svých.
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 13.7.2009
Chvilku to nevadí, bez té hadice. Ten motor totálně zplundrovali předchozí majitelé, jak jsem pochopil. Pokud pracujete s MF 70 dost často a v prašnějším prostředí chce to čistit filtr častěji. Pokud ji ještě proháníte s vozíkem tak to s tím... celý příspěvek >
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 13.7.2009
Ten píst vypatá jako by byl několikrát přidřený od prachu nebo byl párkrát normálně kouslý pro málo oleje v benzínu  , děs a hrůza . Čistíte pravidelně alespoň 3-4 x za sezonu olejový filtr? Po vyčištění misky je potřeba na dno misky... celý příspěvek >
Dakr FD-3, 13.7.2009
Dejte sem někdo odkaz ma nějaké video Dakru FD 3 jak zvládá hustou 120cm trávu někde ve svahu nebo v podmáčené louce. Rád bych to porovnal s MF 70 s kteru toho mám dost nasekáno i v extrémnějších podmínkách pro prstovou lištovku.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika