Příspěvky uživatele - 237.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklep - malba, 5.6.2013
My jsme do vápna přidávali ještě trochu modré skalice.   I.
Roubované melouny - choroba, 3.6.2013
Navzdory tomu, že jsem pár melounů vypěstoval, řadím se mezi nedouky. Proto ten dotaz. Jak jsem uvedl, melouny jsem pěstoval ve zcela jiných podmínkách. Doma jsem si předpěstoval sazenice (z chorvatských nebo marketových semen). Vysadil je na... celý příspěvek >
Roubované melouny - choroba, 2.6.2013
A ještě dodám, že Vaší rady si hluboce vážím i proto, že byla jediná. S odstupem si uvědomuji, že oslovení vyznělo jinak, než jsem zamýšlel. Mrzí mě, že to tak dopadlo.   I.
Roubované melouny - choroba, 2.6.2013
Omlouvám se, v žádném případě to nebylo ironické. Jenom jsem nevěděl jak Vás oslovit.    I.
Roubované melouny - choroba, 2.6.2013
Milá paní, děkuji za reakci. Opravdu se ještě nechystám sklízet. Spíše mně šlo o to, co si počít v tomto hrozném počasí, když na zahradě není živáčka, který by skákal z kytky na kytku. Vodní melouny pěstuji celkem zdařile, k největším úspěchům... celý příspěvek >
Roubované melouny - choroba, 1.6.2013
Dobrý, byť zamračený a deštivý den. Měl bych dva dotazy na odborníky: Známý mně přivezl dva roubované melouny, vodní a cukrový. Bohužel nedokázal identifikovat, který je který. Ale o to nejde, po vysazení (asi po týdnu) jsem dnes objevil na... celý příspěvek >
Jeden nebo dva kmínky, 1.6.2013
Autor dotazu zatím neprozradil, co má za lubem. Co je to mini vinice? 5, 10 nebo 15 hlav? Z toho moc vína neudělá, proto bych se spíše přikláněl ke stolním odrůdám na zobání a jídlo. A dva kmínky doporučuji proto, že z každého kmínku potáhne jeden... celý příspěvek >
Jeden nebo dva kmínky, 31.5.2013
Kmínky určitě dva. Ale je otázkou, co zamýšlíte s výsledkem svého snažení. Rulanda modrá se mně nezdá být nejvhodnější odrůdou, u nás na jižní Moravě špatně dozrávala. Asi bych volil něco jiného.   I.
Benzin do křovinořezu, 18.5.2013
Do křovinořezu, motorové konve i Babety používám benzin Speciál s olejem. Jenomže Speciál akonáhle zmizel a nikde v okolí není. Prosím poraďte jak jej nahradit. Slyšel jsem, že Naturalem. Nevíte o tom někdo něco bližšího?... celý příspěvek >
Jak vám plodí už starší sloupové jabloně?, 15.5.2013 Obsahuje fotku
3. rok. Loni asi 5 jablek. Letos se uvidí. Některá poupata byla ještě nerozvinutá.   I. P.S. Ten zaplevelený vinohrad je sousedův.
Cerny skudce na kedlubnech, 13.5.2013
Údajně stačí polévat vodou.
Úrodný rok, 12.5.2013
Zající se vždycky počítali po honě.
Žltnutie listov Broskyne, 2.5.2013
Nemůže to být chloróza - nedostatek železa? Před pár lety mně na ni skvěle zaúčinkoval postřik na list Fytovitem + roztok zelené skalice ke kořenům. Ostatně toto téma se tu už dříve probíralo, zkuste pohledat u broskvoní příp. žloutnutí listů... celý příspěvek >
Bariera proti slimakum ze sousedni neudrzovane zahrady, 19.4.2013
Možná to tu už zaznělo v jiných vláknech. Nevím jaké máte možnosti pro použití těchto rad: Roztlučené skořápky z vajec. Práškové nehašené vápno. Nevím jak to funguje, když zaprší, ale lze to obnovit. Pro případné remcaly podotýkám, že... celý příspěvek >
Kaktus - co s ním, 6.4.2013 Obsahuje fotku
Nejsem kaktusář, tento dárek jsem dostal. Poradíte mi jak jej narovnat? Děkuji   I.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika