Příspěvky uživatele - 200.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mini, Bibi, Datlo od Semo, 28.9.2014 Obsahuje fotku
Dostalo se mi vzácné příležitosti otestovat tyto čtyři nové odrůdy z produkce SEMO, které se firmě bohužel letos nepodařilo uvést v dostatečném množství na trh. Jsou to to cherry rajčátka Mini, Bibi, Datlo a Valdo. Jako úplný rajčatový zelenáč jsem... celý příspěvek >
Hledam nekoho, kdo se vyzna v pestovani palem, 27.9.2014
Zdenku, chápu vaši radost a nadšení, že se vám podařilo vypěstovat tolik krásných palmových semenáčků. Ale buďte zároveň pragmatický a odpovězte si na otázku, co s nimi dál? Dejme tomu, že se vám podaří je úspěšně přezimovat. Příští rok se z nich při... celý příspěvek >
Opora pre jablon, 20.9.2014
To je nesmysl. Rostliny nejsou teplokrevní živočichové. Zkuste se nad tím zamyslet.
Jak se zbavit houby?, 16.9.2014
Souhlas, až na ten Herbol, ten nestojí za nic. Za chvilku je dole. Jsou lepší barvy.
Réva - draslík x hořčík, 10.9.2014
Váš druhý problém je padlí - oidium. Myslím si, právě ono je příčinou toho, že hrozny nebyly v pořádku. Příští rok proveďte včasná ošetření proti této houbové chorobě.
Réva - draslík x hořčík, 9.9.2014
No, teda, ten je zbědovaný! Ale na druhou stranu, tyhle letošní fotky moc nenasvědčují, že by na keři byla svinutka. Zelené okolí nervatury listů, podle mého názoru, spíš indikuje nějakou fyziologickou poruchu. Palieri asi bude modrá odrůda, takže... celý příspěvek >
Nemoc nebo vlastnost?, 8.8.2014
Každý pesticidní přípravek obsahuje nějaký typ účinné látky, mnohé přípravky obsahují látek více a využívá se jejich kombinace ke zvýšení účinku. Některé přípravky s odlišnými obchodními názvy mohou obsahovat stejnou účinnou látku. Pokud je u... celý příspěvek >
Prosím o radu začátečníkovi, 23.7.2014
"Moc prosím, naučte mě, co já neumím.Děkuji za pomoc." Při dlouhých zimních večerech pročtěte zdejší starší diskuse na dané téma. Vše už bylo X-krát vysvětleno.
Listnáče na zahradě, 15.7.2014
Navážka, jíl, 15 m, nenáročná spolehlivá dřevina?  ... Bříza!
Zálistky a tažně na příští rok, 13.7.2014
"...a keď teda ja odrežem letorast nad výškou budúceho kmienika a nechám hore ešte niekoľko zálistkov stačí to aby nezačali rašiť aj plodné očká?" Nechte růst letorost do větší délky, než je výška budoucího kmínku alespoň o jeden metr. Já osobně... celý příspěvek >
Nemoc revy, 13.7.2014
Vlastamane, moc dík za hodnocení Vašich odrůd! Myslím, že to jsou cenné informace zejména pro ty z nás, kteří drze nutíme révu růst tam, kde by ji to nenapadlo ani v nejčernějším snu. Moc Vám držím palce a ať vydrží Vaše nadšení. 
Zálistky a tažně na příští rok, 13.7.2014
Také zdravím Kamo, myslím že tu Vaši odrůdu Palieri tady kolegové hodnotili jako teplokrevného středomořského domorodce...? Jestli si toto vzpomínám dobře, tak asi budete mívat problém s vymrzáním častěji, protože ve středomoří je vegetační sezona... celý příspěvek >
Zálistky a tažně na příští rok, 13.7.2014
Především byste měl vědět, čeho tím "poctivým vylamováním zálistků" a osečkováním chcete dosáhnout. Pak to konání má nějaký smysl. Mnoho lidí, kteří podlehli zálistkové demagogii a dalším demagogiím typu "listy révu vysilují", také poctivě vylamují a... celý příspěvek >
Plíseň?, 9.7.2014
Máte pravdu, je to vlnovník.
Nemoc revy, 8.7.2014
Z toho, co jste o tom postižení okvětí napsal, není zcela jasné, jestli se to přihodilo letos poprvé, anebo se to opakuje z předešlých let. Pokud platí varianta č. 2, tak by mě zajímalo, jestli se to zopakovalo na shodných keřích, jaká je to odrůda a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika