Příspěvky uživatele - 219.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruško-jablko?, 7.10.2012 Obsahuje fotku
Nashi je japonsky hrušeň.Vaši rodiče si pořídili odrůdy Kumoi a Hosui.Kumoi dozrává touto dobou. Hrušky jsou velké, štavnaté, sladké a křuplavé, s mírným nádechem jako by po rumu.U Hosui je to stejné, ale ta je rannější.Byla to dobrá volba, neboť... celý příspěvek >
Co je s Hagantou, 19.7.2012
Děkuji za rady ohledně Haganty a hodnocení trávníku.Konce větviček už obráží novými výhony, takže je již vše v naprostém pořádku.
Co je s Hagantou, 10.7.2012
Právě že mšice jsem tam nepzozoroval.
Co je s Hagantou, 10.7.2012 Obsahuje fotku
Na podzim zasazená Haganta z jara začala normálně růst a vytvořila asi půl -metrové větvičky.Teď se na koncích větviček nerozvíjíí lupeny, jsou zkroucené a vadnou.Je to přirozené nebo je problém?Stává se, že konce větviček zaschnou a zanedlouho... celý příspěvek >
Které maliny?, 9.7.2012
Můžu to přeci ostříhat až na jaře.
Broskvoň Inka, 7.7.2012 Obsahuje fotku
Také si myslím, že na konci prázdnin nebude problém z vyzráváním broskví. Na opak věřím že budou chutnější a právě zavařovací.K Ince mám od loňska ještě Symfonii tak uvidíme jak se jim bude dařit.Sousedi mají broskve které dozrávají daleko později, a... celý příspěvek >
Neznate tuto odrudu cerneho rybizu, 4.7.2012 Obsahuje fotku
Také máme Titánii a vypadá podobně.
Broušení vřetenové sekačky Brill, 3.6.2012
Dobrý den, už to tu bylo diskutováno v r. 2009, že se vřetenové sekačky brousit nemusí, ale přesto chci tuto diskusi obnovit: cca 4 roky mám Brill Razorcut 38 a mám pocit, že seče stále hůře. Nože nejsou vyloženě ostré. Dnes jsem se v hobymarketu... celý příspěvek >
Asijské hrušně (Rumové), 1.6.2012
Prosím o radu. Chci zasadit stromek hrušky naschi z hnědavou barvou tzv rumové, ale nevím kterou. Byla mi doporučena hrušeň Chojuro. Jenže existuje daleko více těchto hrušní. Chojuro mi doporučil jeden známí protože jí má, ale už nevi nic třeba o... celý příspěvek >
Zprovoznění ruční pumpy Sigma Standart T, 9.4.2012
Ahoj, prosím o radu.. dneska jsme demontovali celou pumpu, zjistili jsme že gumová manžeta pístu je uplně sežraná. Novou mám, jen si nejsem 100% jistý, jestli ji vložit mírně nabobtnalou nebo nasucho a nechat ji nabobtnat na místě. Předpokládám,... celý příspěvek >
Broskvoň vedle živého plotu ze Zeravů smaragdových, 8.4.2012
Přečtěte si zdejší diskuse. Thůje nic neohrožují oproti některým jalovcům.
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 1.4.2012 Obsahuje fotku
Na podzim jsem přesazoval tři roky staré angrešty a dnes jsou krásně zelené.Chtělo to hned zalívat, neboť od loňského léta je dost sucho.A ty suché holomrazy tomu taky nepřidaly.Zatím se zdá, že mi nic neodešlo Jižní Čechy 475m.n.m.Uvidíme co bude... celý příspěvek >
Broskev Symfonie, 1.4.2012 Obsahuje fotku
Ještě jeden.
Broskev Symfonie, 1.4.2012 Obsahuje fotku
Přikládám foto pupenu Symfonie.
Broskev Symfonie, 1.4.2012
Jižní Čechy 475m.n.m.Symfonie je pořádně narašená, akorát venku je -3.Tak jsem na to zvědav.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika