Příspěvky uživatele - 54.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nektarinka Harko, 7.4.2013
V českých podmínkách mnohých nadmořských výšek 400 m a výše bych byl za chuť "dají se jíst" a menší plody pro konstatování: zaplať Pánbuh. Jistě, kolem Prahy, na mělnicku nebo na jižní Moravě, prosím, poohlédl bych se po něčem světovějším,... celý příspěvek >
Slepice se klovou do krve, 23.3.2013
Postiženouslípku odstranit z hejna dokud neobroste. A pozorovat co budou dělat ostatní dál. Pokud si všimnete, nemusí to dělat všechny, ale jen něktará a tak slepici, která ostatním vyškubává peří, odstraňte zcela, tedy s hlavou na... celý příspěvek >
Jak poznám, že už je slepice vynešená?, 3.3.2013
Dobrý den, Jste-li začátečník, zkušenosti se jednou dostaví. Slepice která nenese, je buď zjevně nebo i skrytě nemocná, nebo kvoká, nebo přepeřuje. Slepice nesoucí má především širší, elastickou a vlhkou kloaku, dále má zdravě zpuštěné vyklenuté... celý příspěvek >
Angrešt - řízkování, 10.2.2013
děkuji, já si myslím že u odrůd, které prostě v keři neseženete, je to způsob jak udělat keř. Je mi jasné, že to je finančně pro ten moment nákupu dražší. To jsem zapomněl napsat.  Je to jen prostě jedna z možných metod. Jinak... celý příspěvek >
Odolné plemeno slepice, 23.12.2012
Dobrý den, já to trochu zobecním. Na omrzání hřebene jsou odolná všechna plemena s hřebeny růžicovými (vyandotky, oravky, hamburčanky, rýnské sl.), ořechovými (vránohlavky, orlovky) a hráškovými (plejáda bojovnic, brahmánky), dále pak plemena s... celý příspěvek >
Bohemia nepřekonaná, 23.12.2012
Zdravm přátelé, a trošku odbočím. Lidé po mně chtěli radu - stromek pro přátele do Itálie. No a já jsem jim doporučil, protože jsem chtěl ať taky v Itálii poznají českou práci. typicky českou odrůdu, doporučil jsem jim Rubín. Co myslíte, bude tato... celý příspěvek >
Co pěstovat na zahradě pro krmení drůbeže, 11.12.2012
Hehe, jen to zkuste. Kdepak průjem. A po kyselém teprv ne:-) Juraj Kafka
Orion, 6.12.2012
A co Biogolden?
Astra, 11.11.2012
Já děkuji za příspěvek k nadpisu Astra. Prosím o další, kdo ji pěstujete. K Lukasovce v 500 m n m. Stromy chemicky neošetřuji. Odrůda trpí černými skvrnami strupovitosti, zvláště spodní plody jsou až deformované. Několik pár plodů na vrchu koruny... celý příspěvek >
Lipno, 3.11.2012
Takže podnož MM111 vhodná do trávníku i pro silnější čtvrtkmeny, nebo s kultivací povrchu pod stromem na M26 a podpěrou. S červených odrůd máte celou řadu na výběr. Počínaje podzimními Vandou, Lotosem, přes Lipno, Rozelu, Viktorii, Bohemii(není... celý příspěvek >
Lipno, 27.10.2012
Lipno bych přiřadil skladovatelností spíše k Rubinole nežli k Vandě. Vydrží spolehlivě do po Vánočního času. Samozřejmě vše ovlivní také podmínky skladování. V chlaďáku vydrří do března. V běžném sklepě do ledna.  Konec skladovatelnosti prozradí... celý příspěvek >
Kyselá a trpká jablka, 13.10.2012
Průsvitné, Vanda, Ametyst, Zvonkové, Gloster, Goldstar, řechtáč soudkovitý, ontário... Nejladší je asi Gala, Opál, Golden del. Coxova reneta,
Orion, 13.10.2012
Orion, stejně jako Sirius a nebo třeba Admirál, jsou triploidní odrůdy, bujně rostoucí hůře větvící a špatně tvarovatelné a snad proto mají méně nasazeno na květ prvních letech. Já myslím, že ve třetím roce po výsadbě je osm jablek až... celý příspěvek >
Karola, 13.10.2012
Zná někdo tuto starou odrůdu? Má někdo fotky?, Mělo by to dozrávat a být ke konzumu nyní. Sladké jablko s hutnější dužninou, nažloutlé barvy, trpící na nedostatek Ca v půdě hořkou pihovitostí. Děkuji Juraj Kafka
Češete nebo ještě čekáte, 13.10.2012
Zdravím, sklidil jsem ještě v září Vandu, Desert, Rubinolu, Galu. Plody Vandy které jsem nechal na stromě do ted, dostaly intenzivní barvu. Před dvěma týdny Melodii, Chery cox, Red Jonaprince, Bohemii i Gold Bohemii. A ještě další... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika